dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik Irmy

Rocznica

Oceń ten wpis
Piszę krótko, ku pamięci, bo uważam, ze te blogi są do d... i nie warto.
Dziś mija rok odkąd się przeprowadziliśmy!
Hurra!
dom wygląda jakby się już 10 lat zużywał, ale trudno, tak widocznie mamy...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar sure
    Uwaga - próba komentarza!
    Mnie to blogi również zniechęcają, sama piszę na razie w starym dzienniku, ciekawe, jak poradzą sobie z przenosinami tego bałaganu! Gratuluję rocznicy! Zabawne, sama mam wrażenie, ze mieszkam od lat, gdyby nie brak ogrodu, pewnie zaczęłabym w to wierzyć!
  2. Avatar Irma

    mnie się też wydaje, że mieszkamy dłużej niż rok...
  3. Avatar marekmarian
    a gdzie te blogi ? bo widzę (zapomniane słówko) 'pierdylion' prostokącików czerwonych ...
    aha, byłbym niesprawiedliwy: widzę tyleż samo opcji i linków (chyba bo są w kolorze tekstu... wiec trudno zgadnac czy to linki...)

    jak Wy dajecie rade z tym? idzie sie przyzwyczaic ?
  4. Avatar sure
    od tego czasu wcale nie zaglądałam do tych tzw. blogów, ani żadne powiadomienia o nich nie dotarły, więc nie mam szansy się przyzwyczaić, pozostaję przy tradycyjnych komentarzach... ciekawe, czy ktoś coś skomentował w moich?
  5. Avatar velvet
    Droga Irmo,
    Stworzyłaś bardzo fajny dom, w którym chciałoby się zamieszkać, tzn. ja bym chciała. Niestety nie jestem fajnym psiakiem, ani kotą, więc chyba nie zostanę przygarnięta
    Te szarości cudne. A ja jestem właśnie przed wyborem okien i zobaczyłam/doczytałam w Twoim dzienniku, że masz szare okna i na dodatek drewniane. Czy zdradzisz jaki kolor mają Twoje okienka, z jakiego drewna są wykonane i jaka firma to wszystko zrobiła. Będę ogromnie wdzięczna.
    Pozdrawiam,
    Monika

    PS. Zapomniałam jeszcze zapytać z jakiego drewna masz parapety wewnetrzne?