dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

luka

Betonujemy!

Oceń ten wpis
W końcu.
Przyjechał pan z betoniarni i orzekł, że dadzą radę wjechać na drogę, ale nie tę bliżej wykopu, tylko drugą (działka jest w kształcie klina dostępnego od dwóch stron). Niestety wiąże się to z przyjazdem ciężkiej pompy o długości ramienia 36m. Sermac 36m - WŁALA!



Takiej siły jeszcze nie widziałem. Kiedy beton spadał w wykop, to grunt wokół aż się trząsł. Jeżeli będę miał jeszcze kiedyś wątpliwą przyjemność pracować z taką pompą, to wiem jedno: przydadzą się gogle!



W paru miejscach deskowanie się lekko rozlazło, ale jest dobrze. Zagładziliśmy beton i jeszcze w ten sam dzień założylim ze śfagrem folię w razie gdyby miało padać, albo nie



W jedym narożniku deskowanie się uniosło i mamy różnicę poziomów rzędu kilku centymetrów, ale zgubimy to wyżej w bloczkach.

Folia się przydała, zdecydowanie. Zapobiega szybkiemu odparowywaniu wody z ław.
Jeżdzę 2 razy dziennie i pod folię wlewam wodę z węża. Lekka praca typu "chłop leży i mu rośnie" ;P


03.06.2010r.

Znów opady, znów powódź... Powtarzam, gdybym wierzył w globalne ocieplenie, to zdecydowanie bym się za nim opowiadał.

Na działce od poniedziałku nie byłem, folia zdjęta, deszcz odwala robotę za mła.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze