dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nika3077

Przedwczesny dziennik budowy nie wiadomo czego;)

Oceń ten wpis
Apetyt rośnie w miarę jedzenia:popcorn:

W tym tygodniu miałam w planach wybrać się wreszcie do gminy i przy odrobinie szczęścia przywieść dobre wieści . Specjalnie czekałam na słońce bo wiadomo urzędnik też człowiek i jak słońce świeci lepszy humor ma. Ale nie moje dziecko nie odpuszcza bo lubi chorować w najmniej oczekiwanym momencie. Jak nie przed świętami dostaje zaostrzenia astmy i nie można nawet zmienić firanek bo kaszle to znowu jak już świeci piękne słońce to moje dziecko ma co..................anginę ropną.:bash:No ręce opadają. Ale przynajmniej mam czas żeby trochę posiedzieć nad projektem . Kiedyś kiedy jeszcze nie wiedziałam , że mam idealną działkę (z wjazdem od wschodu i ogrodem od południa i zachodu przynajmniej tak wyczytałam na FM) podobało mi się kilka projektów gotowych np. Z19 .Ale potem okazało się , że od północy wypadało by mieć garaż na całej ścianie co by robił za strefę buforową . No i się zaczęło.....................Szukam i szukam i nie ma.:evil: Wprawdzie nadal szukam ale też pracuję nad wyjściem awaryjnym. Miał być mały parterowy domek z kuchnią od frontu , dużym garażem od północy ,o zwartej bryle i kopertowym dachu a wyszedł mi 200m potwór. A potwór wygląda tak:
No ja się trochę przestraszyłam bo to wielkie jest jak nie wiem. Ale nie bardzo jest jak ten kawał chałupy ścieśnić . Wyszło mi 196m2 razem z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi. Co myślicie ??Dużo co?? Co by tu jeszcze poprawić??Napiszcie co o tym myślicie. O ile ktoś tu czasem zagląda:D:D:D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum