dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wasiek

GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

Oceń ten wpis
Długo nie pisałam i nawet nie zaglądałam.....brak czasu i jak zwykle internetu.....
Zima sie w koncu skonczyła i powoli zawitała wiosna. U nas wprawdzie jeszcze daleko do prawdziwej wiosny ale powoli juz tez ja widać....tulipanki maja dopiero z 10cm, migdałki mają dopiero napeczniałe pąki kwiatowe, róże puściły dużo nowych pędów, trzmielina niestety, nie przetrwała pod sniegiem. Po prostu zgniła...:-(
Pogoda nastraja do prac na zewnątrz, więc zamówiłam piasek do wsypania na taras no i w koncu ziemia do na przyjechała.......całe 100 ton ziemii.....wprawdzie z korzeniami, trawą ale ładna......musimy ja teraz rozplantowac......
Prace rozpoczęliśmy od wsypywania piasku do srodka tarasu, który przez zimę był zasypany ziemi i gruzem.....Była sobota.......
Mąż musiał akurat wyjechać, wiec za łopatę chwyciła moja córka......pracowała, pracował i w koncu stwierdziła, że ma dość......w pewnym momencie usłyszałam, że po drodze jedzie koparka więc, zatrzymałam ja i poprosiłam o pomoc w przerzuceniu tego piasku do środka tarasu......chciałam zaoszczędzic pracy mojemu mężowi.....:-( .... i sami zobaczcie co z tego wyszło........ :-( taki fachowiec to był.........

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum