dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wwiola

Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

Oceń ten wpis
Dziś w nocy była straszna burza, nasze łóżko znajduje sie pod oknem dachowym i to tylko potegowało efekt grozy. Tak jak zwykle wręcz lubię burzę, tak tym razem sie bałam. Dom na wzgórzu, jeden z wyższych w okolicy, bez instalacji piorunkochronnej... No co prawda pobliski las jest wyższy i raczej również niedaleki zalew ściąga pioruny, to jednak nie było mi wesoło :roll: :roll: . Uspokoiłam się dopiero gdy przypomniełam sobie o jaskółkach i zasłyszanym gdzieś na wsi stwierdzeniu, że tam gdzie gnieżdżą sie jaskółki tam pioruny nie biją :D :D 8) 8) :D :D . Byc może głupie to i irracjonalne, ale wierzę w to i będę się tego trzymać !!!

Co nie zmienia faktu, że trzeba bedzie jednak pomysleć o innstalacji odgromowej :lol:

Stolarz zwleka z montażem schodów :evil: :evil: :evil: . Do tej pory byłam spokojna, termin miał do końca kwietnia i jakoś niespecjalnie go poganialismy. Teraz jednak sprawa zaczyna irytować, bo facet ma problem z ludźmi i tak naprawdę nie wiadomo kiedy będą te nieszczęsne schody gotowe :x :x :x . Na imieniny mojego męża zaplanowalismy sobie "bal na sto par", a konkretnie imprezę parapetówowo - imieninowa dla znajomych i dobrze by było by schody juz były w 100% gotowe.

Trawka w ogrodzie posiana, warzywniak sobie rośnie (chwasty niestety też 8) ), kwiatki na tarasie również. Teraz czekam do corocznych targów rolniczych w Starym Polu. Można tam kupic wszelakie roślinki po konkurencyjnych cenach, a przede wszystkim od dobrych i sprawdzonych ogrodników. A mam zamiar tam troche kasy wydać 8) 8) 8) . Przede wszystkim chcemy posadzić kilka drzew owocowych. No i marzy mi się rabatka iglakowo - kwiatowa przy ogrodzeniu.

A propo's ogrodzenia. Z trzech stron ogrodzenie mamy z siatki, od frontu zaplanowałam zaś sobie coś ładniejszego. W związku z tym, że raczej nie należę do wielbicielek ogrodzeń klinkierowych i kutych wymysliłam sobie, że będą to zwykłe sztachety drewniane ze słupkami w kolorze domu. Wczoraj więc została dogadana (z ekipą od elewacji, a w zasadzie z 2/5 tej ekipy) cena usługi (oj znów nie najniższa, ale za to fachowcy sprawdzeni i, mam nadzieję, że robotę wykonają dobrze) i robotę zaczną jak tylko pogoda się ustabilizuje, bo narazie w tej naszej glinie zakopaliby się po pachy.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum