dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beauty

Dworek by Sajdak - spe?niamy nasze marzenia!

Oceń ten wpis
Nie wiem jak to się stało ,ale nieopatrznie skasowałam połowę postu i wkleiłam jakieś niezmniejszone zdjęcie.Zatem poprawiam się szybciutko






Jest to zbliżenie Zuzinego regału ,aby pokazać doskonałą jakość wykonania mebli.Zarówno z jakości mebli jaki z solidności i słowności firmy jestem bardzo zadowolona.Mebelki dotarły na czas ,tak jak było wcześniej zaplanowane i wszystkie moje uwagi dotyczące wykonania były uwzględnione.Mogę śmiało polecić firmę tommebel z Rawicza.A oczywiście nie bez znaczenia jest również cena ,która jak na drewniane meble nie była zanadto wygórowana.:D:yes: A teraz z innej mańki.....mamy znowu problem z wanną,a raczej z jej obudową .Musimy przerobić stelaż metalowy , podtrzymujący blat.Boczne nogi muszą być przespawane o 2cm ,aby krawędź blatu ie licowała sie z drewniana obudowa .Jestem po ustaleniach z p.kamieniarzem i twierdzi ,ze da się to zrobić .Nie wiem ,czy znowu się przy okazji czegoś nie uszkodzi ,bo wanna już jest osadzona i nie wyobrażam sobie ,aby po tylu perypetiach znowu ją wyciągać .Nie wiem ile mi ona jeszcze niespodzianek przygotuje zanim pierwszy raz do niej wejdę.Mam nadzieję ,ze po tylu ostrzeżeniach życia nie stracę?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum