dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

T i A

Domek w sosenkach-fotodziennik

Oceń ten wpis
Coraz bliżej przyjazdu do Polski.
Od kilku dni dzwonie i pytam o ceny materiałów ,które będą potrzebne na stan zero.
KB+geodeta umówieni na wytyczenie budynku.
Koparkowy też umówiony.
Brygada zarezerwowała czas dla nas.
Pierwszy materiał stal zamówiony w centrostalu kielce.Starałem się jak mogłem zamówić z rynku lokalnego,ale z racji ograniczenia czasowego szukałem firmy,która wykona dla mnie strzemiona co zaoszczędzi mi sporo czasu.Okazuje się,że największe firmy kadex-nie wykonują takich zamówień,vimex robią,ale mają tyle pracy,że w piątek kończą prace o 15.00 i w soboty nie pracują i nie mogą zrobić dla mnie na czas strzemion.Zapomniałbym wspomnieć o manex,miła obsługa za którą trzeba bardzo słono zapłacić tzn pani z kwoty 850zł w ciągu kilku sekund zeszła do 650zł,gdzie realna kwota za materiał z usługa wykonania strzemion to 400-450zł.
Po kilkunastu telefonach do firm mogę stwierdzić,że w wielu firmach obsługa klienta jest jak za czasów PRL-u,a mamy za sobą 20lat demokracji.
Beton B20 muszę zamówić w poniedziałek,ponieważ dziś już zabrakło czasu.
Bloczki też w poniedziałek.
Są jeszcze złe wieści-prądu nie ma na działce ponieważ panowie nie mogą się przekopać przez kilka metrów z powodu wody i czekają aż się troszkę grunt osuszy to dokończą prace.
Chyba nie zapomniałem o czymś?
Papa i inne mazidła to drobiazg.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum