dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kokosz Eko - miesi?cznik :D

Kokosz Eko Doroty i Piotrka

Oceń ten wpis
Bardzo pracowity dzień za nami.

Robimy wylewki na podłogówce metodą wyćwiczoną - z betoniarki, siłami własnymi. Przed obiadem wyrzeźbiliśmy z mężem kuchnię (sama równałam, więc tylko do siebie mogę mieć później pretensje, jeżeli nierówno wyszło), po obiedzie i powrocie z pracy taty mego, panowie wylali również pokoik zwany szumnie gabinetem. Jutro chyba uda się zrobić małą sypialnię i nie wiem, co jeszcze. Wszystko ładnie - na rurki uważamy, dylatacja fajnie się układa i dociska, dajemy plastyfikator i włókna polipropylenowe. Ciekawe, jak będzie wiązało - nawet nie miałam kiedy zapytać męża, jak kuchnia wyglądała po południu.

Żeby zalewać, trzeba było ułożyć. Dwie pętle mąż ułożył sam, ale nie polecamy, bo idzie powoli i trudno zmieniać co chwilę pozycję. Jedną pętlę ułożyliśmy we dwójkę, szło trochę lepiej. Najlepszy system pracy - trzyosobowy. Wczoraj wpadł na chwilę tata i skończyliśmy cały dom. Oczywiście folia pod styropianem, styropian i folia pod rurki również zostały rozłożone przez męża. Wykonał też wylewkę pod kominek i doprowadzenie powietrza do niegoż. Tym sposobem tydzień urlopu mężowego poszedł na instalację podłogówki, a popołudnia i sobota przeznaczone zostaną na dokończenie wylewek.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum