dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kokosz Eko - miesi?cznik :D

Kokosz Eko Doroty i Piotrka

Oceń ten wpis
Jastrychy skończone. Można już chodzić. Wszystko wyszło dobrze, nie ma pęknięć, z grubsza jest równo. Raczej nie ma wahnięć większych niż 3-4mm, więc jestem zadowolona z własnego rękodzieła. :) Dla potomnych zapiszę przepis na jastrych, bo sama nieźle się musiałam naszukać. Na naszą betoniarkę proporcja była taka: wiadro wody z 200ml pozzolithu i 1/5 paczki włókien polipropylenowych, 1,5 worka cementu, 6 wiader piasku, 9 wiader żwiru. Wiadra 10l. Zależnie od wilgotności kruszywa dodawaliśmy lub nie jeszcze trochę wody - konsystencja gęstoplastyczna wychodziła ładnie.

W piątek i sobotę malowałam boazerię na podbitkę sadolinem, kolor szwedzka czerwień. N razie poszły dwie puszki. Resztką sadolinu opaćkałam jedną kratkę pergolki. Jak zwykle po działaniach zasadniczych na budowie poczynione zostały prace porządkowe. Dosadziłam też cukinie, bo z poprzedniej paczki wykiełkowało tylko jedno nasionko. Słoneczniki i fasola rosną ładnie.

No i teraz hit sezonu. Wreszcie wydziubałam parę zdjęć.
Taras "się robi":


Taras gotowy:


Instalacja wodna w łazience:


Pierwsza pętla podłogówki - w kuchni. Nie wiem, jak mój mąż położył ją bez żadnej pomocy.


Dwie pętle w salonie:


Mały pokoik:


Kotłownia:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum