dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martinezio

Zasiali górale...

Oceń ten wpis
... trawę, trawę...

Uff... Ciężko bylo - zwłaszcza z rozgrabieniem i jako takim wyrównaniem działki po traktorze... No, ale się udało i trawka w końcu posiana. Obecny wygląd przedstawia się następująco:



(te białe plamki, to środek na mrówy - sypałem tam, gdzie były większe skupiska, oraz na większe szlaki - widać mniej więcej, ile tego się u nas znalazło, choć zapewne to jeszcze nie wszystko i przyjdzie mi jeszcze trochę powalczyć z tymi "gryzoniami").

Teraz czekamy, aż wzejdzie zieleninka Przy okazji - kosiarka już kupiona i lada dzień powinien kurier zawitać :> Mam nadzieję, że będzie się dobrze kosiło - starałem się wyrównać działkę maksymalnie, a ubijanie walcem o wadze ponad 120 kg (4 bloczki betonowe + konstrukcja walca) okupiłem 40 litrami wylanego potu :/

Meanwhile, urodziła się w górnej łazience taka oto konstrukcyja:




Wykonanie z pustaków gazobetonowych białych gr. 8cm (pionowe ściany nad wnęką dolną z pustaków ciętych na pół, czyli gr. 4cm, co drugi pustak cały w tym środkowym pasie), zbrojone prętami fi6mm - wnęka zbrojona prętami pionowymi wygiętymi odpowiednio, a górna część dwoma prętami wzdłuż.

Teraz trzeba to trochę jeszcze wyrównać, pokryć z wierzchu klejem jako warstwą wyrównującą i profilującą, oraz zaimpregnować folią w płynie

W piątek wieczorem odwiedziliśmy forumowiczów Niwę i B., którzy nas bardzo serdecznie ugościli jabłonkowym ogniskiem. Niestety, fotek nie ma, bo tak się zagadaliśmy, że zapomnieliśmy o dokumentacji... Ale najważniejsze, że było bardzo miło i liczymy na powtórkę - tym razem u nas (choć z ognichem będzie problem - nie mamy drewna jabłonkowego :/ ).
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze