dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martinezio

Grill evening...

Oceń ten wpis
Veni, vidi, grilli, vici Czyli na nasze - byli, obejżeli, pojedli i pojechali.

Dzięki, Niwa- i B. za wczorajszą wizytę i przedstawienie nam Lucka Miło było się znów spotkać i kolejną porcję (tą razą z grilla) wszamać wspólnie

A propos Lucka, to boskie kocio z niego Kilka fotek gwoli dokumentacji, jak to się kocio czuło na zupełnie nowym miejscu:









Ciekawe, co by rzekła na Lucka nasza Kizia... No i ciekawe, gdzie się szlaja, Łajza jedna
Jak polazła 2 tygodnie temu, tak nie wróciła... Wcześniej nie było jej 3 tygodnie - wpadła tylko na 2 dni skontrolować, czy dom stoi i znów dała drapaka... Trza w końcu ten płot zrobić, żeby piesa jakiego wpuścić, bo bez sierściucha to pustawo jakoś... Zwłaszcza, że juniory na wakacjach
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar oz
    Świetnie, Kochanie, że dzieci nasze do sierściuchów zaliczasz
  2. Avatar dawo25
    dlaczego kot jest na smyczy????????????????????????
  3. Avatar dawo25
    ładny domek macie prosze o więcej fotek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Avatar Martinezio
    oz: nie widzę tu nigdzie zaliczania dzieci do sierściuchów, a tylko informacje, że bez nich oraz sierściuchów jest cisza I proszę nie łapać za słówka

    dawo25: czemu kocio na smyczy to trzeba pytać właścicieli, czyli Niwę i B. Domniemywam, że dlatego iż kruszynka jest i żeby nie zapodział się gdzie w mysiej norce
    Dzięki za opinię o domku - fotki będą sukcesywnie dokładane, a częściowo są w naszym drugim wewontku o wykończeniach (masz w mojej stopce link o wewnętrzach). Zapraszamy
  5. Avatar Babette$
    mam pytanko co to za projekt ?
  6. Avatar 00marta
    też jestem ciekawa jak moje dwa tygrysy zniosą przeprowadzkę, są starsze i może być cięzko, Twój jest piękny tylko wyściskać