dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Spe?nione Marzenie M10a

Ma_sa_kra

Oceń ten wpis
mam takie koszmarne pudło nad kuchnią że szok!!! jestem załamana
Wymyśliła sobie idiotka kuchnie z wyspą a na wyspie kuchenke a nad nią okap i co wyszło..... właśnie ma-sa-kra przez duże M
dlaczego?... a no dlatego że przez kuchnie przebiega belka stropowa, której nie idzie ruszyc bo podtrzymuje cały strop, za ną jest komin wentylacyjny a okap i wyspa ma być przed nią- więc jakoś trzeba było przeciągnąć wentylacje do okapu, właściwie jedyną możliwością było obniżenie sufitu, a że pomieszczenia sa połączone i tworzą jedną przestrzeń to wisi mi takie g...e pudło spod sufitu. Gość od zabudów próbuje mnie pocieszać i kombinuje aby te pudło wyglądało lżej, tworząc jakieś dziwne zabudowy. ale ja i tak nie moge na to patrzeć. mam tylko nadzieje że jak to się pomaluje i wstawi się meble do kuchni to nie będzie tak źle. A jak będzie to rozbiore to badziewie za 2 lata, wstawie do okapu filtr węglowy i pozamiatane... ale się pocieszam :/
może jutro wstawie zdjęcia. Dziś mam pudłowego doła, bo człowiek od początku, tworzy, zmienia okna, przestawia ściany, chody itd itp a na końcu taki BABOL wyłazi i nic - kompletnie nic nie można zrobić
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze