dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Skromny, elegancki, nowoczesny - z127

fejsbók

Oceń ten wpis
W ferworze mojego ostatniego kolorowego wpisu (o ten chodzi) zapomniałem napomknąć, że nasz blogasek został uzbrojony w konto na Facebooku. Wprawdzie nie jestem wielkim fanem tego wynalazku, ale pewnie niektórym z Was łatwiej będzie w ten sposób śledzić to co się u nas dzieje. Tutaj jest to cudo. Popraszam do polubienia.

Z nowinek budowlanych:
1. Mamy rozszalowany strop i całą resztę betonów. Domek nabiera kształtów, w środku zrobiła się przestrzeń. Jesteśmy gotowi na przyjęcie dekarzy. Z tego co zostało z szalunków zrobiśmy "bramę" garażową. Fotki będą niebawem.

2. Na 99% w końcu podpisujemy umowę kredytową. We wtorek.

Że nie ma dzisiaj żadnych ładnych fotek to starym zwyczajem zamieszczę coś do posłuchania. Bardzo dobry polski zespół nieznany w Polsce (i mało znany ich kawałek). Dla odprężenia w południe.

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    Jarett, wracam z pytaniem o dachówkę. Dostałam dzisiaj wycenę Piano i wychodzi o 3 tys. drożej niż Nibra G10. Po zdjęciach wydaje się, że Piano wygląda atrakcyjniej, nie widać nierówności. Kupiłam dzisiaj na próbę trzy kolory Nelskampa i najlepiej prezentuje się ta ciemnoszara. Na Towich zdjęciach dachówek wydaje się, że Meyer Holsen prezentuje się jednak lepiej. Wydaje mi się, że robiłeś dość spore rozeznanie w dachówkach - orientujesz się jak wygląda porównanie jakościowe Nelskampa do Meyer Holsen? Czy warto dopłacić? Wiesz, czy gdzieś w okolicach Wro można na żywo zobaczyć te dachówki?
  2. Avatar jarett
    (czemu ja nie dostaje informacji o nowych komentarzach na maila??!!)
    Na żywo to 3 sztuki leżą u mnie na balkonie ale nie wiem czy to daje jakieś wyobrażenie Wiem, że Pan Marcin budował domy w okolicach Wro więc jego trzebaby zapytać. Generalnie ten producent i ten model to ekstremalna rzadkość. Szczerze mówiąc Nelskampa widziałem na żywo tylko raz i już nie pamiętam jak on dokładnie wygląda, ale gdyby był jakiś krzywy to bym zapamiętał. Tak czy siak Meyer uderza wykonaniem (może trzeba Ci więcej fotek?), ale Nelskamp to też dobra firma. Nie wiem czy różnicę w "równości" będzie widać na dachu. Kwestia tylko czy kolory Nelskampa Wam odpowiadają. Mi na przykład średnio.
  3. Avatar Spirea
    jak masz więcej fotek, to poproszę [email protected]