dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Barbara74

hurra

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    gratulacje czekam na wpisy, bo z tego, co pisałaś w moich komentarzach, to jesteście już na etapie dachu. Pisz, pisz
  2. Avatar Barbara74
    Cytat Napisał Spirea
    gratulacje czekam na wpisy, bo z tego, co pisałaś w moich komentarzach, to jesteście już na etapie dachu. Pisz, pisz
    Witaj Spirea tak dach jest skończony, od kilku godzin siedzę przy komputerze i czuje się bezsilna ,Twój komentarz odkryłam teraz ,dalej nie rozgryzłam zakładania dziennika raz mi się udało ,ale nie do końca.A chciałąbym być bardziej aktywna a nie tylko śledzić Wasze postępy budowy
  3. Avatar
    witam Barbaro daj troche zdjęc! czy Ty przewidujesz Zaluzje fasadowe? ja nie przewidywałam, a teraz się zastanawiamy
  4. Avatar Barbara74
    Witaj Moniko swojego czasu zastanawiałam się nad żaluzjami fasadowymi,dezyzja nie zapadła a na razie szukam producenta okien, decydujemy się na okna drewniane ale producent jeszcze nie ustalony.Wydaje mi się jednak że bardziej zdecydujemy się na rolety zewnętrzne a żaluzje dam do środka. Cieszę się że zajrzałaś do mnie, ja mam mało zdjęć bo tak naprawdę ,chciałam założyć dziennik w formie bloga ale kombinując na wszystkie strony mam z tym problem -chyba coś ze mną nie tak