dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martinezio

Jeden z ostatnich etapów na finiszu.

Oceń ten wpis
Taaa... Pewnie już straciliście nadzieję, że coś się tu zmieni, a tu sruuu, jak Filip z Konopii...

Zbliżamy się do końca kolejnego etapu, jakim jest oddanie do użytku górnej łazienki. Czytelnicy wcześniejszych postów zapewne pamiętają, że porwałem się na zabudowę dużej wanny i wiszącą zabudowę na umywalki... Trzeba by zaprezentować efekty. Chwilowo jeszszcze w wersji roboczej (w sensie burdello-technologic ), no i trochę w okrojonej wersji. Więcej szczegółów wrzucę wkrótce do naszego wewontku wnętrzarskiego.

No, ale dość gadania, czas na exchibicjonizm


Wanna wygląda tak:



Umywalki wstępnie wyglądają tak:



Tron wygląda tak:


Natomiast detale wykończeń wyglądają tak:



Użyte baterie:

wannowa


umywalkowa.

No i to na razie tyle. Jak napisałem powyżej, wkrótce w naszym wewontku wnętrzarskim spróbuję opublikować jakieś lepsze fotki (w sensie już nie robocze, z umytymi i wysprzątanymi płytkami i fugami). Mam nadzieję, że nikt z czytających nie zniszczy sobie monitora (tudzież klawiatury, czy laptopa) oglądając te fotki. W razie jakby co, to my roszczeń odszkodowawczych nie przyjmujemy ;P

Do zczytania wkrótce!!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Gremlinka
    Ale macie śmieszne (czytaj fajne) baterie
    Pierwszy raz w życiu takie widzę
  2. Avatar AKL
    Też mi się takie baterie podobały kiedyś, ale jak przeczytałem na którym z wontków FM jak jedna z inwestorek opisywała ich stan po pewnym okresie użytkowania to mi się przestały podobać.