dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nastrojowa Haga Ani i Marcina

a z czego budujemy?

Rating: 4 votes, 3,25 average.
no właśnie, mamy już tak dokładnie wszystko przemyślane, będzie kocioł gazowy kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe wodne, kominek z DGP, solary, na dachu blachodachówka (za względów ekonomicznych, ale i dlatego że jakoś nie zależy mi na dachówce, a już cementowa zupełnie do mnie nie przemawia), okna plastiki, brązowe na zewnątrz i białe w środku, woda częściowo z wodociągu (który ma się podobno zrobić do końca 2012r.) a częściowo ze studni.
Tylko z czego te ściany.
Spór trwa. Ja - silikaty, Mąż - ceramika poryzowana.
Silikaty - bo akustyka, akumulacja ciepła, bo zdrowe i naturalne.
Ceramika - bo Tradycja (tylko jak się ma tradycja do ceramiki PORYZOWANEJ)
Ten spór będzie zapewne trwał dopóki nie wbijemy w ziemię pierwszej łopaty, a kto wygra?
No cóż mnie zależy bardziej, więc ....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar janickus
    do mnie też przemawiają twoje argumenty co do silikatów
    trwaj przy swoim
  2. Avatar devil666
    nie rozumiem, co takiego szczególnego ma ten wpis, że jest w czołówce najlepszych wpisów do dzienników budowy na forum
  3. Avatar R&K
    wystarczy popatrzeć na wyniki Uw dla ściany z poszczególnych produktów i odpowiedz jest prosta
    CERAMIKA poza tradycja nic za sobą nie niesie, nie wspominając już o tym że gwoździa nie ma jak w taki pustak wbić
  4. Avatar eliop
    Nie wiem czy blacho-dachówka nie będzie za parę lat problemem. Ja z żoną uznaliśmy że skoro dom ma być do końca naszych dni to musi być tak zrobiony żebyśmy nie żałowali.
    No ale każdy wg uznania. Życzę aby Państwo nie żałowali swojego wyboru.

    www.salsadom.pl
  5. Avatar plusultra
    Silikaty - w końcu to sztuczny piaskowiec Nawet cena za tym przemawia powodzenia
  6. Avatar alusia1974
    Stawaj przy swoim,my tez budujemy z silki.Twoje argumenty sa sluszne.Powodzenia w przekonywaniu meza,pokaz mu moze nasze komentarze