dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nastrojowa Haga Ani i Marcina

A tak na rozlu?nienie

Oceń ten wpis
Z zupełnie innej beczki. Moja starsza córka (lat 2) uwielbia wodę, lać przelewać, pić, podlewać itd Pewno będzie hydraulikiem. No i w ramach tego uwielbienia jej ulubioną zabawką jest korek od wanny z łańcuszkiem który nosi po całym domu i chowa gdzie popadnie (np. do butów). Wieczór się zbliżał i chcieliśmy obie rozrabiaki wrzucić do wanny wykąp[ać położyć spać i mieć wreszcie święty spokój. No tak ale gdzie korek? Obszukaliśmy wszystko, łącznie z szafkami na buty, szufladami w kuchni i wszystkimi najbardziej nieprawdopodobnymi miejscami. I nie ma. No cóż jest godzina 19.45 więc na szczęście Liroj i Praktiker czynne. M pojedzie i kupi, najlepiej dwa korki żeby było na zapas. Pojechał z winowajczynią bo zrobiła awanturę że ona też chce do sklepu. Dzwoni do mnie po 10 minutach : a jaka średnica. Mierzę 4,3 cm. Wrócili. Korki dwa. Jeden za mały, drugi za duży. No nic dołożę kawałek materiału i zakorkuję małym, a w poniedziałek sama coś kupię. Zakorkowałam i idę po dziecko do rozbiórki. I pierwsza rzecz jaką widzę wchodząc do pokoju to stojący na środku dmuchany osiołek skoczek z malowniczo owiniętym wokół uszu łańcuszkiem z korkiem na końcu. Dobrej nocy życzę.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar nika78
  2. Avatar marzenka i mariusz g
    ha, ha, tak to juz jest z tymi naszymi pociechami my mamy tak z kluczykami od samochodu, mala tez zawsze gdzies je schowa i oczywiscie nie chce powiedziec gdzie