dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

1976pinacolada

fotozaległości ;-)

Oceń ten wpis
Powklejam troszkę zdjęć
17 kwietnia 2010 - kopanie fundamentów pod nadzorem archeologa ponieważ działka jest w strefie ochrony archeologicznej
[IMG][/IMG]

potem wylewanie ław fundamentowych, lanie płyty, w miedzyczasie fundamenty i lanie tarasu (deczko duzy nam wyszedł ) i w koncu....

w połowie czerwca mury pna sie do góry - widok od strony lasu
[IMG][/IMG]

teraz pokażę moja i mężą dumę - wole oko od strony lasu, którego okno to przeszklona ściana naszej -bagatela ponad 30metrowej- sypialni
[IMG][/IMG]

potem dach - wybór : karpiówka Koramic kolor czekoladowy brąz- krycie odbyło się w połowie listopada
[IMG][/IMG]

Na dzień dzisiejszy domcio wygląda tak
[IMG][/IMG]
i juz za 2-3 tyg będzie ozdobiony przez okna - kolor orzech . Szczerze to już sie nie mogę doczekać
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar monia i stasiu :)
    Witaj Coś wielki taras Wam wyszedł, ile ma metrów? Mam takie pytanko; jak wstawić zdjęcie, żeby było duże ? Bo nam coś małe wychodzą
  2. Avatar 1976pinacolada
    Cytat Napisał monia i stasiu :)
    Witaj Coś wielki taras Wam wyszedł, ile ma metrów? Mam takie pytanko; jak wstawić zdjęcie, żeby było duże ? Bo nam coś małe wychodzą

    taras ma ponad 70m juz sie kłocimy kto go będzie zamiatał Ale szczerze to się cieszę z niego bo zmieści się i stół z krzesłami i hamak (marzylismy o tym i hamak kupilismy wcześniej niz działkę ) i donice z kwiatami i bedzie jeszcze full miejsca

    jesli chodzi o zdjecia to :
    http://imageshack.us/
    i wybierz sobie rozmiar - ja ściągam na 640x480

    pozdrawiam