dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

Firanki - inspiracje :)

Oceń ten wpis
Kolejne inspiracje - jakie firanki na te nasze duże okna w salonie? Nie chcę całkowicie zasłaniać okien, są od ogrodu... A może mix: firanki + duże drewniane żaluzje?











Tagi - katalog słów kluczowych: firanki Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar adk
    Dobry pomysł! Ja też będę miała takie wielkie okna. U mnie będzie układ jak na zdjęciu 5. I też ciągle kombinuję co z nimi zrobić. Skorzystam z tych inspiracji jeśli można . Podłogi z 3 obrazka są zachwycające!
    Updated 01-04-2011 at 11:52 by adk
  2. Avatar Spirea
    Basia, a musisz mieć firanki?
    Jeśli tak, to zależy w jakim stylu macie mieć dom. Poza żaluzjami, fajnie wyglądają jeszcze takie materiałowe rolety, chyba nazywają się rzymskie.
  3. Avatar Basia_KRK
    adk - śmiało, korzystaj z inspiracji

    spirea - no właśnie nie za bardzo chcę firanki zasłaniające całe okna.. chciałabym takie zwisające paski materiału na wzór tych ze zdjęć powyżej...
    Hmmm a w jakim stylu będziemy mieć dom - dobre pytanie. Ciężko powiedzieć, wnętrzami zajmujemy się sami i może się okazać, że wcale się do tego nie nadajemy
  4. Avatar Marigol
    bardzo ładnie, takie duże wnętrza dadzą dużo światła :) ale troche mało przytulnie wyglądaja, ja bym dała takie zasłony cos takiego może? [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=184277008397155&set=pb.120160678142122.-2207520000.1369833121.&type=3&theater[/url] które sprawią, że zrobi się "cieplej" we wnętrzu no i odpowiednie na duże okna :)