dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.

Zaczynamy !!!

Oceń ten wpis
Cytat Napisał edmaan Zobacz post
"Niech się mury pną do góry", jak to łatwo powiedzieć - gorzej z wykonaniem, bo u mnie na działce tylko gdzie okiem sięgnąć to kupy piachu i woda. Nawet z nieba dzisiaj przez cały dzień kapie. Zostając przy temacie wody mogę pochwalić się już wywierconą studnią.


Nie ma to jak własne ujęcie wody na działce, chociaż tylko do celów gospodarczych. Nie chcę nawet myśleć jakie rachunki miałabym za wodę, gdybym musiała latem codziennie podlewać 2000 mkw wodą z wodociągu miejskiego.
Wprawdzie na działce jest jeszcze staw, a dookoła działki rowy melioracyjne i wydawałoby się, że wody to ci u nas dostatek, to niestety po przebadaniu jej okazało się, że jest to woda "agresywna" i nie nadaje się do użytku.
Teraz jeszcze pozostało wybudowanie wjazdu i ogrodzenie działki , a potem mogę ruszać z fundamentami. Pewnie będzie to dopiero w połowie maja, bo na święta wyjeżdżamy ale czas tak szybko leci, że ani się obejrzę , a już będą jeździły gruszki z betonem.
Na koniec projekt zagospodarowania działki, chociaż minie jeszcze sporo dni i nocy zanim to wszystko będzie tak wyglądało.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    Staw super wygląda jak basen
  2. Avatar edmaan
    Cytat Napisał Mona7
    Staw super wygląda jak basen
    Ale tylko na obrazku !!! Przed nami jeszcze dużo pracy żeby to wszystko miało ręce i nogi.