dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bławatek

Wiosna

Oceń ten wpis
Na budowie cały czas pracujemy. Chudziak wysechł. W sobotę byliśmy 11 h. Rozkładaliśmy papę izolacyjną. Poza tym cały dzień gięliśmy pręty 12 i wnieśliśmy wszystkie do dołu. Jutro pojedziemy już łączyć strzemionami. Na obiadek zrobiliśmy mięsko i ziemniaki na grilu, to naprawdę jest super pomysł z tym grilem . Chłopakom zachciało się leżaków, bo było gorąco więc przywiozłam i po obiedzie były, żeby poleżeć.
W między czasie robię ogródeczek Posadziłam rządek malinek przy siatce. Wzdłóż płotu posadziłam 4 czerwone porzeczki, 4 porzeczkoagresty. Drzewka owocowe już kwitną wiśnia ma bardzo dużo kwiatków. Oczywiście zrobiłam zdjęcia.
Mieliśmy na budowie gości, poznaliśmy się na forum muratora. Dziękujemy za odwiedzinki Sarbela Dzisiaj byliśmy oglądać Waszą działeczkę,od razu znaleźliśmy.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar sarbela
    Oooo, dzięki Nam też było bardzo miło Was poznać. U Was widze roboty się posuwają do przodu - my na etapie wyboru projektu - poprzedni nie spełnia warunków planu zagospodarowania.
  2. Avatar monia i stasiu :)
    To musicie szukać od początku projekt. Oglądaliśmy Waszą działeczkę i zastanawiamy się, czy ta droga, to jest Wasza, czy będziecie mieli inny dojazd ? Poza tym jak z mediami, macie gdzieś blisko ?