dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

brunet wieczorową

pozwolenie na budowę

Oceń ten wpis
Niesamowita sprawa! Jest pozwolenie na budowę!

Teraz jeszcze trzeba zaczekać ze 2-3 tygodnie na uprawomocnienie. Pozwolenie udało się uzyskać bez większych problemów i całkiem szybko, około 5 tygodni czekania (fakt, że często dzwoniłem i przypominałem się).

Kończy się faza papierkologii (faza łatwa) i zacznie się faza budowania (faza trudna).

Plan optymistyczny na ten rok to SSO plus dach, plan minimum to stan zero. Warunki gruntowe są jednak dość kiepskie, jest mokro i bardzo wskazane byłoby aby fundamenty zacząć w lato. Jesienią może być już za mokro.

Updated 06-06-2011 at 21:26 by brunet wieczorową

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    GRATULACJE!!!
  2. Avatar ziuta62
    Witam! Wyslalam ci tą wiadomość bo po prostu wydaje mi się,że warto się z nimi skontaktować. Wydają się być zgraną i solidną ekipą. Malo tego, pokazują swoje prace co się chwali, bo wystawiają się na krytykę. Powodzenia w budowaniu i jeśli wiesz jak, przenieś swój dziennik do dzienników budowy tych"normalnych" łatwiej się je czyta, ja chetnie pozaglądam. Pozdrowienia!
  3. Avatar brunet wieczorową
    ziuta62, dzięki za namiary na ekipę. Jeśli chodzi o dziennik, to wydaje mi się, że nie da się przenieść dziennika tak po prostu, raczej trzeba by założyć od nowa i przekopiować starą treść.