dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Do dwóch razy sztuka... czyli budowanie uzależnia :)

Czas na krótki urlop.... a potem bierzemy się do roboty !!!!

Oceń ten wpis
Dzisiaj w nocy wyjeżdżamy na Węgry, po powrocie czeka nas chrzest naszej córeczki a potem spoooro załatwień budowlanych...

Na 20 czerwca mam mieć projekt ogrodu .... wstępny projekt...

Mam też spotkanie z trzema potencjalnymi wykonawcami którzy mieliby się zająć budową naszego domu do etapu więźby.... mam nadzije,że po tych rozmowach wszystko będzie jesne, bo max w połowie sierpnia chcemy zacząć

Na początku lipca zamawiam więźbę , pokrycie dachu i okna .... oraz rezerwuję ekipę od więźby , pokrycia dachu, elektryka, ekipę wod - kan, wszystkie te ekipy pracowały przy poprzednim domu i sprawiły sie na medal, teraz wstępnie z nimi już rozmawialiśmy... ale trzeba konkretnie się umówić.

Zapomniałam o ekipie od szamba, niestety musimy małe zrobić, ponieważ kanalizacja będzie na naszej uliczce max do końca 2013 roku a my zamierzamy zamieszkać za rok... więc nie ma wyjścia....

Tak więc śmigamy naładować baterie i do dzieła!!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Saly
    Karolcia już za Tobą tęsknie
    Odpoczywaj , baw sie dobrze i pełna zapału do budowy wracaj na łono Forum
    i jednej z moich najlepszych doradców
    Umowy to podstawa - łatwiej wtedy logistycznie to rozpracować - zresztą co Ja sie mądruje - wiesz przecież o tym najlepiej.
    I zaczynamy w sierpniu - już tupie nóżkami
  2. Avatar lucka6
    to odpoczywajcie i wracajcie pelni sil do budowy!! A czy ja moge prosic o te namiary na ekipy elektrykow i hydraulikow? I jak masz jakies inne namiary godne polecenia to tez poprosze Najlepiej na maila [email protected]
    Wydaje mi sie, ze budujemy niedaleko od siebie, bo my na Bialolece, a z tego co kojarze to Ty w okolicy Radzymińskiej?
    pozdrawiam serdecznie
  3. Avatar Basia_KRK
    Karola, udanego odpoczynku! nabierajcie sił!! i do zobaczenia po powrocie
  4. Avatar Karolina i Artur :P
    Saly, Basiu dziękuję Wam ooooogromnie!!!

    lucka6 ja oczywiście mogę Ci podać wszelkie namiary na firmy które mogę polecić ale ja buduję w Lublinie A Ty ???

    Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!
  5. Avatar lucka6
    no to kurcze mi sie cos pokielbasilo, bo bylam przekonana ze w okolicy Radzymińskiej w Warszawie
    To w takim razie dziekuje za namiary i tez pozdrawiam