dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Do dwóch razy sztuka... czyli budowanie uzależnia :)

Wst?pna koncepcja ogrodu :)

Oceń ten wpis
Dokumenty do pnb składamy w piątek

Osobiście zdecydowanie bardziej lubię wnętrze naszego przyszłego domu niż elewację zewnętrzną...

Tymczasem zajeliśmy się planowaniem naszego ogrodu, a to pierwsze wstępne koncepcje zagospodarowania działki, które przesłali nam panowie:
Bryła domu nie jest idealnym odzwierciedleniem naszego projektu, panowie robili to roboczo na podstawie kilku rysunków i jest tylko zarysem, ze zdecydowanie za wysokim dachem i zbyt wysokimi kominami

Kostka brukowa będzie klasyczna w kolorze grafitu , z dodatkiem jąśniutkiego szarego starobruku.







Nie do końca odpowiada mi miejsce grilowe ... nie wiem też czy chce żeby grill i jacuzzi były obok siebie... jest też kilka innych zmian... w następnym tygodniu w wolnej chwili umówię się z panami ,żeby je omówić

Updated 28-06-2011 at 19:24 by Karolina i Artur :P

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar rutki
    Dobrze że naświetliłaś kwestię zaplanowania ogrodu!
    Ja pewnie sama zrobię jakiś projekt, ale podstawa to mieć z góry plan na cały ogród, a nie jedno drzewko tu, jedno drzewko tam, a za parę lat wielki chaos
    Bardzo fajny ten Wasz projekcik, a jeśli chodzi o grill i jacuzzi to chyba wolałabym żeby były blisko siebie, bo pewnie w ogrodzie i tak będzie się siedziało w jednym miejscu, a pozostałe są jakoś takie bardziej dzikie
    Ale jeśli chodzi o względy praktyczne to niestety nie wiem bo nigdy jacuzzi nie miałam
    Pozdrawiam!
  2. Avatar Karolina i Artur :P
    Witaj rutki
    Dziekuję Ci bardzo, w sumie sama chciałam początkowo,żeby jacuzzi i grill były niedaleko siebie , tylko później jak zobaczyłam to na projekcie nie do końca mi się to spodobało... ale myślę,że po małej zmianie kształtu kostki w tamtym miejscu i części nasadzen będzie ok. i jacuzzi tam zostanie
    Pozdrawiam serdecznie!!
  3. Avatar kala67
    Karolinko.....spokojnie we wrzesniu możecie jechac do Chorwacji!!
    Pogoda jest wtedy wspaniała.......jest ciepluto....ale bez strasznych upałów.......jeśli jedziecie z maleństwem to termin jest idealny !!!
    buziaki
  4. Avatar blekitna
    Wyglada ciekawie... lubie taki porządek na działce i jak wszystko jest przemyślane.
  5. Avatar Karolina i Artur :P
    kaluś dzięki, jeżeli Ty tak muwisz, to tak jest w końcu jesteś w tym temacie ekspertem

    blekitna dziękuję
    Co prawda fajerwerków nie ma , ale ja panom (projektantom) powiedziałam jaką chce przeznaczyć na ogród kwotę ( zdecydowanie nie jest duża ) i oni w ramach tego mieli zrobić projekt, a póżniej zajmą się całym wykonaniem, zakupem , sadzeniem roślin, zrobieniem wszystkiego na tip top, a oto mi teraz chodzi