dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Do dwóch razy sztuka... czyli budowanie uzależnia :)

Dzi? z?o?yli?my dokumenty do pozwolenia na budow? :)))

Oceń ten wpis
Baaardzo sie cieszę ,że udało nam się w końcu złożyć dokumenty do pnb .... zanim dostaniemy decyzję minie kilka ładnych tygodni. 20 lipca wyjeżdżamy i nie będzie nas do końca miesiąca, więc jeszcze przed wyjazdem chcemy zamówić więźbę, pokrycie dachu i okna

Zarowno pokrycie dachu jak i okna bierzemy w zaprzyjaźnionych firmach, tych samych co przy poprzedniej budowie, w zwiazku z tym kiedy np okna przyjdą będą leżaly u nich w magazynie i przyjadą do domku w odpowiednim czasie prosto do montażu.

Poprzednim razem odrazu zamontowaliśmy docelowe drzwi zewnętrzne i bardzo tego żałowałam, bo zostały trochę obite... tym razem chcemy zamontować najprostrze( najtańsze metalowe zewnętrzne a'la OBI) tylko zastanawiam się jak to zrobić skoro otwór na drzwi będzie znacznie szerszy bo docelowe drzwi będą miały naświetla po obu stronach ???

Ciągle rozmyślem o wnętrzach ..... mimo,że niby wiem czego chce.... w mojej głowie panuje totalny chaos.... myśle o kolorach i tak w nowym domu widziała bym biel, beż, odcienie szarości, czerń... a w roli ewentualnych akcentów kolorystycznych może.... fiolet .... ale to tak wstępnie.... sypailnia i nasza łazienka chciałabym,żeby były w lekkim wydaniu glamour Parter nowoczeny, przestronny ale z elememtami ocieplającymi wnętrze... musze czegoś poszukać na necie i wrzucić to może łatwiej mnie będzie zrozumieć

A udało nam sie znaleść ekipę od docieplania pianką która bierze o kilkadziesiąt złotych mniej za metr docieplenia, co na całym dachu daje spooorą sumkę Ekipa sprawdzona, po kątem technicznym, bez zarzutu ....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar blekitna
    Karolina te drzwi to musisz zrobić tak, że wstawiasz drzwi taki rozmiar jak kupisz a reszte dziury na drzwi zabijasz zwykłymi deskami.

    widze, że lubisz ten fiolet, w Benku też na dole był fiolecik