dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

franeczka

Elektryk i Hydraulik

Oceń ten wpis
Wczoraj ustaliłam punkty elektryczne, gniazdka i wideofony, nudą wiało strasznie. Na dole jeszcze w miarę entuzjastycznie ale piętro było już utrapieniem. U licha czemu już teraz trzeba podejmować decyzję o tym gdzie chce gniazda elektryczne i jaki będzie zwis
Ogólnie jakoś bez polotu. Nie mam weny i związku z czym i nie mam co pisać za bardzo na forum.
Czekam na okna i drzwi oraz bramę garażową. Może wtedy mi coś zaświta w głowie?
Weno wróć do mnie! Dreszczyk emocji by się przydał
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Basia_KRK
    Ooooo skąd ja to znam Też musimy się za to zabrać, ale zupełnie nie mam głowy do rozmieszczania kontaktów i gniazdek....
  2. Avatar Mona7
    Oj też mimo, że fundamentów jeszcze nie mam już mnie to martwi skąd ja mam już wiedzieć gdzie dzieci których jeszcze nie mam będą miały TV czy inne rzeczy
  3. Avatar franeczka
    Ja ten etap mam z głowy, reszta wyjdzie w praniu. Mój Fachura Elektryk nie mógł wyjść z podziwu mojego zdecydowania i asertywności Życzę wytrwałości. Ja nie mogę się doczekać etapu wykończenia - który zapewne wykończy mnie fizycznie, psychicznie i finansowo. Ale jak będzie przyjemnie
  4. Avatar Ania & Krzyś
    Nie miałyście projektu elektrycznego? Zazwyczaj to część projektu budowlanego i tym samym o rozmieszczeniu większości pstryczków i lamp decyduje się na etapie projektu.

    Co innego teletechnika - w tym przypadku dużo ludzi faktycznie nie robi takiego projektu i decyduje na budowie.
  5. Avatar Basia_KRK
    U nas w projekcie budowlanym jest projekt elektryki i wszystkich pstryków-elektryków, ale to było robione prawie 2 lata temu i kompletnie nie jest adekwatne do rzeczywistości....
  6. Avatar franeczka
    Projekt elektryczny jest, ale całkowicie niezgodny z naszymi potrzebami. Do tego jeszcze zmienialiśmy wnętrze domu co również zmieniło projektowe rozmieszczenie pstryczków.
  7. Avatar Ania & Krzyś
    Cytat Napisał franeczka
    Projekt elektryczny jest, ale całkowicie niezgodny z naszymi potrzebami. Do tego jeszcze zmienialiśmy wnętrze domu co również zmieniło projektowe rozmieszczenie pstryczków.
    To wiele tłumaczy