dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Z79 w technologii HBE (Konsbud)

Taras praaaawie gotowy

Oceń ten wpis
Czekając na spektakularne efekty w środku kończymy taras...









Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar agatka2106
    A masz zdjecia tego tarasu pod spodem? Mnie czeka robienie tarasu i chce sie sama za to zabrac ale nie mam pomyslu jak to ma wygladac od dolu. TARAS PIEKNY!!!
  2. Avatar LukeW
    Super!!!
    My też jesteśmy zdecydowani na taras drewniany gdyż bardzo nam się podoba dlatego też dopisuję się do prośby Agatki2106 o zdjęcia konstrukcji
  3. Avatar Majonez
    Cytat Napisał LukeW
    Super!!!
    My też jesteśmy zdecydowani na taras drewniany gdyż bardzo nam się podoba dlatego też dopisuję się do prośby Agatki2106 o zdjęcia konstrukcji
    Kochani... Wystarczy zerknąć na poprzednie posty - widać wszystko na zdjęciach. Przewińcie dziennik trochę do tyłu
    Serdecznosci
  4. Avatar LukeW
    OK, no tak.
    Mea culpa
  5. Avatar Lechiti
    nie będzie potem oskarżeń o plagiaty ani takie tam?? ja właśnie podglądam Waszą kontrukcję tarasu... super sprawa... pozdrowienia!
  6. Avatar nowydom
    Możesz podać orientacyjny koszt wykonania takiego tarasu, deska ryflowana z jakiego drewna, jaka powierzchnia tarasu?
  7. Avatar Majonez
    Cytat Napisał nowydom
    Możesz podać orientacyjny koszt wykonania takiego tarasu, deska ryflowana z jakiego drewna, jaka powierzchnia tarasu?
    Przepis na taras... Trzeba mieć kogoś kto ma genialne podejście do drewna. Ja miałem szczęście spotkać Szymona - pozdrawiam i dziękuję... Do tego potrzeba:
    1) 65 szt deski sosnowej 400cm x 12cm x 0,28cm ryflowana,
    2) Metr sześcienny różnej tarcicy na konstrukcję
    3) 5 litrów impregnatu do konstrukcji
    4) 5 litrów oleju do desek (SADOLIN!!!)
    5) 3 kg wkrętów do drewna (zwykłe - od 50 do 70mm)
    6) 10m kabla ziemnego
    + wczesniejszy etap - ławy lub szklanki pod taras...

    Taras - zależy jak liczyć - góra ma plus minus 4,5 x 4,5m, ale ze schodami mocno powyżej 5x5mm
    Da się opalać, tańczyć, grilować i alkoholizować
  8. Avatar paulinek7
    kiedy będą nowe fotki? bo coś chyba kolega zapomniał o forum...
  9. Avatar jezior85
    Witam, jestem zainteresowany Z79 jak również technologią HBE. Czy mógłbyś podać mi koszt usługi wykonanej przez firmę domyHBE? Oczywiście lista zakresu wykonanej w cenie usługi oraz ocena fachowości firmy domyHBE będzie mile widziana.
    Życzę szybkiego i bezproblemowego wykańczania "zetki"!
  10. Avatar pesce
    Majonezie, zostawiłeś nas sierotki bez ciągu dalszego?? Gdzie zdjęcia, gdzie wykończenie gdzie zdjęcia z parapetówki? Już pewnie trawę kosiłeś na swoim trawniku. Chwal się, czekamy!!!
  11. Avatar lkk.
    halo, jest tam kto...? Spider tez milczy od miesiaca, Konsbud Was zakneblowal?
  12. Avatar Majonez
    Już... na następnej stronie przeprosiny i odpowiedź