dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

franeczka

Odwiedziny

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar koka1
    Witaj franeczko!
    Śliczny domek i w kolorystyce, zgodnej z moim wyobrażeniem domku A tempo macie super błyskawiczne! Tylko pogratulować!
    Też będziemy montować promocyjne produkty Hormanna w kolorze titan metalic i mam zapytanie do Ciebie o producenta okien, bo ten odcień antracytu bardzo mi odpowiada. Gdybyś była uprzejma, będę wdzięczna.
    Pozdrawiam, kasia.
  2. Avatar franeczka
    Okna są w idealnym odcieniu co drzwi i brama. My nie braliśmy tych modeli promocyjnych z Hormana. Musisz zwrócić uwagę, bo drzwi standardowo otwierają się do wewnątrz i koniecznie dokup elektrozaczep czy jak to się nazywa, co umożliwi Wam wchodzenie do domu bez klucza. Te podstawowe modele tego nie maja i pomyśl sobie, że idziesz wyrzucić śmieci i drzwi Ci się zatrzasną a nie masz klucza! Masakra jakaś o tym zapominają informować ale tez doczytałam u kogoś na forum i wzięłam z elektorozamkiem i transponderem dotykowym.
    Brama też jest nieco inna mamy tą z mniejsza ilością paneli.
    Okna są jakiejś polskiej firmy, na ten moment nie pamiętam. Odnajdę w domu i napiszę. Okucia są ROTO. Nie są niestety barwione w masie tylko okleinowane.
  3. Avatar koka1
    Wiem, wiem, już mi powiedziano o tym elektrozaczepie "dzień i noc". Będzie nam to bardzo potrzebne, bo inaczej nasze pociechy... musiałyby wchodzić od tyłu (domu, oczywiście).
    Drzwi weźmiemy promocyjne, bo niczym nie różnią się od tych Thermo pro, (tak nam powiedziano), ale w bramę chyba zainwestujemy, bo ta promocyjna ma cieńsze docieplenie, a 2 cm, robi różnicę. Będzie trochę drożej, ale cieplej.
    No i bardzo zależy mi na tym Waszym producencie okien, bo znaleźć prawie idealny kolor, jak drzwi i brama, to nie lada wyczyn, a producentów wielu.
    Ja temat okien biorę na klatę zimą, wtedy mając więcej czasu, mam nadzieję coś odpowiedniego znajdę, ale póki co, polecam uwadze, jakbyś znalazła info, to z góry dziękuję.
    Pozdrawiam,
    kasia.
  4. Avatar chagall
    Dawno nie zaglądałam, ale jestem pod ogromnym wrażeniem postępu prac!
    Gratuluję i życzę dalszych postępów!
  5. Avatar Mona7
    Postęp prac powala i dacie radę na pewno święta urządzić już w swoim domku Ja mam nadzieję, że do tego czasu będę miała dach
  6. Avatar franeczka
    A ja ciągle narzekam na brak postępów
    Boje się momentu kiedy przypływ gotówki się ukróci i budowa stanie! Już oszczędzamy na wszystkim czym się da.
    Koka1 pamiętam o oknach firma Aluplast kolor antracyt.
  7. Avatar koka1
    Dziękuję, zrobię rekonesans w moim regionie i poszukam też innych dla porównania.
    Pozdrawiam,
    kasia.