dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na zboczu

przykład szarych parapetów

Oceń ten wpis
Szare parapety u Myszonik do brązowych okien (gadam jak facet o kolorach nie?)


Updated 17-05-2012 at 08:51 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ganiutek
    Kurczę, myślę o oknach od kilku dni intensywnie, ale zapomniałam zupełnie o parapetach (!!!).
  2. Avatar koka1
    Bardzo ładnie wygląda także zestawienie grafitu ze złotym dębem. Tyle, że jak ostatnio z "okniarzami" rozmawiałam, boom złotego dębu w okleinach okiennych już minął, teraz podobno orzech jest na topie.
    Ja do naszego domu wybrałam właśnie grafitowe okna, drzwi i bramę garażową, które tylko o ton będą się różnić od grafitu pokrycia dachowego. A do tego cierpka cytryna jako koloryt elewacji.
    Ach... kiedy to będzie..
  3. Avatar ganiutek
    My dach mamy czarny mat - ale czy parapet czarny dobrze by wyglądał? Oto jest pytanie...
  4. Avatar adk
    Cytat Napisał koka1
    Bardzo ładnie wygląda także zestawienie grafitu ze złotym dębem. Tyle, że jak ostatnio z "okniarzami" rozmawiałam, boom złotego dębu w okleinach okiennych już minął, teraz podobno orzech jest na topie.
    Ja do naszego domu wybrałam właśnie grafitowe okna, drzwi i bramę garażową, które tylko o ton będą się różnić od grafitu pokrycia dachowego. A do tego cierpka cytryna jako koloryt elewacji.
    Ach... kiedy to będzie..
    Tez czekam z utęsknieniem na ten moment.
  5. Avatar adk
    Cytat Napisał ganiutek
    Kurczę, myślę o oknach od kilku dni intensywnie, ale zapomniałam zupełnie o parapetach (!!!).
    Widzisz ja dokładnie tak samo - okna i okna i nagle czytam u kogoś o parapetach. Przypomniało się mi, że przecież to też trzeba dobrać kolorystycznie do całości.