dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Bergeniach, czyli nasza przygoda z budowaniem:)

Jak powstaje nasz wymarzony domek- Dom w Bergeniach

Oceń ten wpis
Witam wszystkich budujących swój wymarzony domek!Naszym jest Dom w Bergeniach z Archonu.za domem budujemy jeszcze garaż PRO Arte G- 111.
Nasza rodzinka to ja mąż oraz nasz 5 letni synek(nie licząc chomika)Na razie mieszkamy z rodzicami,ale każda wolną chwilę poświęcamy budowie naszego własnego domku!
Jesteśmy właścicielami ponad 14 arowej działki na wsi.Położona jest w pobliżu parku, blisko drogi głównej ale na tyle daleko że jest na niej spokój i cisza.No i jest bardzo pięknie, w koło sama zieleń
Nasza przygoda z budowaniem zaczęła się w marcu 2010 roku, kiedy to kupiliśmy projekt i zaczeliśmy kompletować całą potrzebną dokumentację.W ostatnim tygodniu starego roku otrzymaliśmy wreszcie upragnione pozwolenie na budowę.
Wiosną na działce pojawili się geodeci, a mój szanowny mąż osobiście ściągnął humus i wykopał fundamenty pod garaż za domem.I niestety prace na budowie zostały wstrzymane ze względu na zobowiązania męża w pracy.W między czasie postawiliśmy fundamenty od garażu i aż do końca sierpnia nic się nie działo.
Wreszcie wykopaliśmy fundamenty pod dom i prace budowlane ruszyły pełną parą

Oboje stwierdziliśmy , że będziemy budować systemem gospodarczym , a zaoszczędzone w ten sposób na robociźnie pieniądze wykorzystam potem ja urządzając wnętrze domu
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w bergeniach 1.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	71,3 KB
ID:	77644   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w bergeniach 2.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	77645   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dom w begreniach rzuty.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	13,1 KB
ID:	77647   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Garaż.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	26,7 KB
ID:	77648  

Updated 15-10-2011 at 16:01 by Kinia12

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar kulka51
    Witam, my też budujemy ten śliczny domek . Na ten rok zakończyliśmy na stanie zero, z wiosny ruszamy z murami. Plan SSZ. POZDRAWIAM!!!!