dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Budujemy Z79 w technologii HBE (Konsbud)

Widoki od ogrodu

Rating: 2 votes, 3,00 average.
Hej,
Dzięki za tonę maili...
Wieczorem postaram się odpisać...
A teraz zaległe zdjęcia od strony ogrodu...
Dziś mamy piękną jesień.
W chałupie tal ciepło, że wyłączyłem piec


























Tagi - katalog słów kluczowych: hbe, konsbud Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar MarcinDobra
    Nic dodać nic ująć REWELACJA i to w kilka miesięcy. Pozdrawiam
  2. Avatar ewa86
    Jak z katalogu - CUDO
  3. Avatar Mona7
    Ohhhhhhhhhhh BOSKO
  4. Avatar donnelly
    witam
    wlasnie zakupilismy z zona projekt Z79.
    juz kolejny dzien siedzimy nad nim i rozmyslamy czy aby napewno salon z jadalnia nie jest zbyt maly?
    bardzo prosze o opinie a najlepiej zdjecia wykonczonego salonu na maila [email protected]
    jednoczesnie gratulujemy szybkiej i sprawnej budowy
    dziekuje i pozdrawiamy
  5. Avatar michalto
    Witamy.
    My też zakupilismy Z79...
    Adaptujemy...(byle do wiosny)
    Oglądamy fotki Pana Majoneza i jestesmy pod wrażeniem ....
    Z niecierpliwością czekamy na fotki z wewnątrz...
    Jesli nie tutaj to prosimy na maila kilka fotek: [email protected]
  6. Avatar Witec
    Witaj Kolego,
    Właśnie dziś rozpocząłem montaż mojego Z79 z Konsbudem. Pozdrawiam z Gryfina .
  7. Avatar hektor80
    Witam,

    Bardzo proszę o opinie na temat wentylacji Aereco którą Państwo zamontowaliście. Jak się sprawuje? Czy wieje z nawiewników? Czy bardzo wychładzają się sypialnie w których zamontowane są te nawiewniki? Czy bardzo wpływają na koszty ogrzewania?
    Cały czas mam dylemat, mechaniczna czy higro. Sporo zastrzeżeń mam do wentylacji mechanicznej ale boję się dużych strat przy wentylacji higro.

    Z góry dziękuje za odpowiedz
    Pozdrawiam
  8. Avatar TomekMotek
    Cytat Napisał hektor80
    Witam,

    Bardzo proszę o opinie na temat wentylacji Aereco którą Państwo zamontowaliście. Jak się sprawuje? Czy wieje z nawiewników? Czy bardzo wychładzają się sypialnie w których zamontowane są te nawiewniki? Czy bardzo wpływają na koszty ogrzewania?
    Cały czas mam dylemat, mechaniczna czy higro. Sporo zastrzeżeń mam do wentylacji mechanicznej ale boję się dużych strat przy wentylacji higro.

    Z góry dziękuje za odpowiedz
    Pozdrawiam
    Sprawdź tutaj - http://strefynieruchomosci.pl/zobacz...sciach-polsce/
  9. Avatar grisza.1985
    Witam, jestem tu nowy i nie wiem czemu nie widzę zdjęć. Każdy się zachwyca a ja jakoś nie mogę bo nic nie widzę. Bardzo mnie interesuje system hbe i chciałbym się dowiedzieć coś więcej odnośnie użytkowania i ceny w porównaniu do murowanego, mało jest informacji od osób prywatnych, które już coś wiedzą z praktyki. Byłoby niezmiernie miło jeśli ktoś chciałby coś napisać jak się sprawuje taki domek i jeśli mógłbym prosić o jakieś zdjęcia na maila [email protected] Pozdrawiam