dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mario1976

Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

Oceń ten wpis
27/06/2007

Niestety podliczyłem stan zero. Wyszło prawie co do grosza jak w kosztorysie dla banku ale miałem nadzieję, że wyjdzie kilka tysiaczków mniej. Niestety dołozyłem jakieś 2500 za podniesienie fundamentu. Wczoraj rozmawiałem z moim góralem i twierdził, że jak z ekipą oglądali sobie tereny w przerwie robót to dobrze zrobiłem wynosząc fundament. Droga gruntowa jest wysoko, droga powiatowa także, a mają ją poszerzać więc mogą jeszcze wyniseść.

Tak więc na stan ZERO wydałem:

FUNDAMENTY STAN ZERO

200 zdjęcie humusu
5923 bloczki
385 visbit
1644 ocieplenie
2000 stal
3700 B20
500 pompa
3700 piach+koparka
1500 hydraulik
2000 B10 - chudziak
300 piach do zaprawy
600 cement
6500 robocizna
28952 suma

Do tego dojdzie docieplenie tych 3 dodanych bloczków i mam równe 30 000.

28/06/2007

Nudy jak w polskim filmie :-? Ekipa miała być tydzień wczesniej ale niestety kilka dni lało, były burze, wywaliło jakiś transformator i roboty na innych frontach im się przedłużyły. Będą więc tak jak umówiliśmy się wcześniej czyli koło 9 lipca. Do tego czasu musze zwieźć wszystko na plac (55 palet :o ). W czasie tygodnia mają zrobić parter i strop....a później to już pójdzie chyba szybko.

Plan na najbliższy czas to zamówienie materiału na strop, zamówienie więźby i finalizacja kredytu bankowego bo ostatnio przepuściłem prawie całą gotówkę. Konto zdrenowane dokumentnie. Starczy na pustaki stropowe + belki i zaliczkę na więźbę.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum