dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Domek Kasi i Paw?a

Tydzień od przeprowadzki

Oceń ten wpis
Dziś mija tydzień od przeprowadzki. Aż mi się nie chce wierzyć, że to już tydzień! Mieszka się rewelacyjnie. Na święta zjechali się nasi rodzice, wszyscy pomieściliśmy się i nie było ciasno.
Jeszcze trochę rzeczy jest nie rozpakowanych, bo nie ma gdzie ich schować. Trzeba pilnie zrobić garderobę.
Wrzucam zdjęcia kuchni, bo ona jest prawie skończona. Brakuje dwóch blend obok ścian i szkła na ścianie. Mój gadżet, który mogę się pochwali to radyjko w kuchni zabudowane w cokole nad blatem. Super sprawa. W salonie stoi nowa kanapa i meble ze starego mieszkania, ale chyba przeniosę je do gabinetu, bo mi w salonie nie pasują. I jeszcze zdjęcie drzwi do łazienki z DEWRO.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 061.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	105,3 KB
ID:	91894
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 053.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	91890Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 055.jpg
Wyświetleń:	459
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	91891Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 047.jpg
Wyświetleń:	469
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	91892Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 058.jpg
Wyświetleń:	430
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	91893
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    wow, Kasjot, super kuchnia. Radyjko - super sprawa
  2. Avatar R&K
    radyjko to to cos na scianie ? myslalem ze to jakis sterownik do ogrzewania , wentylacji lub alarmu
    po ogladnieciu fotek dopiero przeczytalem - poprosze o jakies parametry tego ustrojstwa - cos takiego tez chce montowac u siebie - glosniki w podwieszanym suficie
  3. Avatar Klub_AA
    nareszcie jakas fajna kuchnia - gratuluje
  4. Avatar kasjot
    Tutaj jest radio http://www.dobregniazdka.pl/asortyme...-lcd-gira/2437 Do tego trzeba jeszcze dokupić ramkę. Głośnik nie jest montowany w suficie tylko po prostu obok jednostki sterującej. Przez moment też zastanawiałam się nad głośnikami w suficie, ale potem stwierdziłam, że nie za bardzo mi się to podoba (kolejny element obok anemostatu) i nie chce mieć radia na pilota, który trzeba przecież gdzieś trzymać pod ręką i może się gubić.
  5. Avatar Mona7
    Cudna kuchnia i coraz bardziej się upewniam w przekonaniu, że chcę białą kuchnię
  6. Avatar kama2
    Swietnie urządzone i dopracowane, gratuluję!