dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

atsyrut

grudzień 2011

Oceń ten wpis
ciepły i słoneczny grudzień.... z budową wszystko pod górkę z wyjątkiem pogody w poszukiwaniu materiałów na budowę wysłałem tysiące maili i wykonałem dziesiatki telefonów.... bloczki fundamentowe kupione 1008 sztuk ( 16 palet ) po 2,8 zł za sztukę...

teraz poszukuję taniego porothermu 25 P+W i chyba znalazłem... po 4,85 brutto za sztukę już z transportem i rozładunkiem.... jutro Sylwester a ja jadę do składu potwierdzić zakup i w ten oto sposób zamknę grudzień
oczywiście jeszcze będę się targował, żeby nie myśleli, że jest tak łatwo
mam zamiar kupić 2300 sztuk 25 p+w i 850 - 11,5 p+w na ścianki działowe.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Tomasz231
    Dobra cena na Porotherm o ile to Wienerberger kl. 15 (płaciłem miesiąc temu 5,27). Bloczki można kupić taniej.
    Pamiętaj o jednej ważnej sprawie. Tam gdzie kupujesz muszą zagwarantować możliwość zwrotu tego co zostanie - a to się zraża prawie zawsze. Miałem w kosztorysie przewalone o 600szt !!! Nie bież od razu wszystkiego na budowę niech dowożą partiami - ekipa będzie miała łatwiej i nie zostaniesz z towarem jak weźmiesz za dużo.
    Pozdrawiam
  2. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał Tomasz231
    Dobra cena na Porotherm o ile to Wienerberger kl. 15 (płaciłem miesiąc temu 5,27). Bloczki można kupić taniej.
    Pamiętaj o jednej ważnej sprawie. Tam gdzie kupujesz muszą zagwarantować możliwość zwrotu tego co zostanie - a to się zraża prawie zawsze. Miałem w kosztorysie przewalone o 600szt !!! Nie bież od razu wszystkiego na budowę niech dowożą partiami - ekipa będzie miała łatwiej i nie zostaniesz z towarem jak weźmiesz za dużo.
    Pozdrawiam
    Dzięki za info
  3. Avatar Artur i Agnieszka
    Witam . A MOŻNA WIEDZIEĆ GDZIE KUPOWAŁEŚ BLOCZEK? BO MY WŁAŚNIE JESTEŚMY W TRAKCIE WYSZUKIWANIA MATERIAŁÓW.
  4. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał Artur i Agnieszka
    Witam . A MOŻNA WIEDZIEĆ GDZIE KUPOWAŁEŚ BLOCZEK? BO MY WŁAŚNIE JESTEŚMY W TRAKCIE WYSZUKIWANIA MATERIAŁÓW.
    Bloczek kupowałem w BUDOKRUSZU. brąlem od nich beton na fundamenty - więc się targowałem