dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

atsyrut

Styczeń 2012

Oceń ten wpis
Połowa stycznia już za nami... Murarz już postawił ściany fundamentowe z bloczka... Trochę mi zostało - 3 palety. Ale zawsze godzieś to wykorzystam. Na przykłąd podmurówka pod taras i schody.... to co zostanie - pomyślę nad wylaniem małego fundamenciku pod ławę ogrodową i miejsce na grilla.

Teraz oczekuję na dostarczenie porothermu - 39 palet 25 P+W i 9 palet 11,5 p+w.
Miejsce na działce już przygotowane - jutro transport ma przyjechać i muszę być na miejscu żeby ogarnąć termat... czyli co i gdzie ma stać - żeby bałaganu nie zrobili....

Dowiedziałem się jednej ważnej rzeczy Wiennerberger jak przywozi Porotherm - to palety są w cenie.... Dlaczego zatem składy budowlane liczą sobie kaucję ? chore... spotkałem się nawet z ceną 25 zł za sztukę - czyli 1200 zł kaucji musiałbym zostawić a potem palety odwieźć.... paranoja.

Kupiłem też Dysperbit i czekam na odwilż żeby pomalować od środka fundamenty i zasypać piachem. Potem zagęszczenie go i wezwanie hydraulika żeby ułożył rury kanalizacyjne.

Także styczeń pracowicie wyszedl mimo śniegu i mrozu, który przeszkadza
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar eliop
    Mi bloczki te zostaly, nie tak duzo ale przydaly sie jak cholera. Koparkowy uszkodzil jedna sciane fundamentowa i trzeba bylo rozbierac...

    www.salsadom.pl
  2. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał eliop
    Mi bloczki te zostaly, nie tak duzo ale przydaly sie jak cholera. Koparkowy uszkodzil jedna sciane fundamentowa i trzeba bylo rozbierac...

    www.salsadom.pl
    niefajnie..... co to za koparkowy... rozumiem zniszczyć coś pod ziemią co nie widać....
  3. Avatar eliop
    Na szczęście dało się naprawić a koparkowy będzie mi "usługiwał" do końca za friko. No i 500 PLN opuścił z podłączenia kanalizacji i wody.

    Zapraszam na mojego bloga - są tam zdjęcia uszkodzonego fundamentu.

    www.salsadom.pl