dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

fiona8

MAŁOPOLSKA - biała i czarna lista wykonawców.

Oceń ten wpis
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111129050.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	97487
Cytat Napisał fiona8 Zobacz post
Witaj Edyta M - dlaczego uważasz że to autoreklama przecież to Biała Lista , wiec jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją prace należy go chwalić, czyż nie?
Czy budowałaś swój dom na odległasc tak jak my? Wczesniej pisałam o tym. Firme HouseCenter wybralismy z posród 16 firm ,które zgłosiły sie do aukcji na nasze zlecenie na portalu szukajfachowca.pl .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar fiona8
    Witam i tak dzięki niedowiarkom na forum ,zaczynam pisac dziennik budowy.
    Jak tylko znajdę troche czasu to powrzucam więcej fotek.
  2. Avatar Aga P.
    Witam,
    na czarną listę wykonawców wpisuję firmę Dream Floor z Katowic, zajmującą się sprzedażą i montażem paneli podłogowych. Kompletny brak profesjonalizmu zarówno ze strony właścicieli jak i montażystów. Czterokrotnie zmieniano termin montażu, a właściwie to za pierwszym razem nawet nikt mnie nie poinformował że montaż się nie odbędzie, wzięłam urlop i czekałam, po kilku próbach wreszcie udało mi się dodzwonić do właściciela i dowiedziałam się ze montaż się nie odbędzie dziś! Stracony urlop! Nerwy, potem nikt nie odbiera telefonu ode mnie, wreszcie dodzwoniłam się z innego numeru tel. Uzgodniono inny termin, znowu ta sama historia i tak 4 razy!!! Po drodze nie odbierano ode mnie telefonu, niegrzecznie mnie zbywano a nawet chamsko rozłączano połączenie. Zaznaczę że umowę podpisałam i zaliczkę wpłaciłam w marcu a montaż miał się odbyć w maju, więc czas na zorganizowanie materiału był. Dopiero wysłane przeze mnie pismo listem poleconym o rozwiązaniu umowy z żądaniem zwrotu wpłaconej zaliczki poskutkowało. Obiecano mi nawet upust cenowy w związku z opóźnieniem. 7 czerwca pan montażysta przyjechał (1 osoba na 70 metrów kwadratowych podłogi), musiałam zapłacić całość pieniędzy zanim pan zaczął układać!!! ( tak pisze maczkiem w umowie), oczywiście o upuście cenowym Pan nic nie wiedział - dzwonię do szefa i pytam gdzie ten upust, on mi na to że albo wpłacam pieniądze, albo montażysta się pakuje i wraca - i oczywiście ja w takiej sytuacji stracę 75% zaliczki, bo nie wywiązałam się z umowy!!! Płacę więc z góry. Pan zamontował panele, ale już wszystkich listew przypodłogowych nie zamontował, bo nie spakowano mu na montaż wszystkich potrzebnych elementów łączących!!! Zalewa mnie krew, bo w końcu zapłaciłam za montaż z listwami. Zostaję więc z nieskończoną robotą, w dodatku muszę sobie dokupić elementy łączące do listew, jeżeli oczywiście uda mi się je kolorystycznie dobrać. Ściany obite w 5 miejscach!!!
    Jeszcze raz podkreślam, że takiego krętacza jak właściciel firmy Dream Floor Pana Tomasza Migas i jego kierownika Pana Jarosława nie poznałam nigdy wcześniej i przestrzegam przed podejmowaniem współpracy z tą firmą.