dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maciek_jedlicze

rododendronach 2 lustrzane odbicie

Oceń ten wpis
Witam
Razem z małżonka budujemy rododendronach 2, domek ma stanąć na podkarpaciu w pięknej malowniczej krainie koło Jedlicza :]
Może i nie mam racji ale założenie takiego dziennika budowy ma być po pierwsze pamiątką jaką zostawię podczas budowania, może kiedyś moje dzieci to znajdą i przeczytają jak to powstawał ich rodzinny dom:] http://dilx.wrzuta.pl/audio/aI9dEPfY...t-rodzinny_dom . Bo to dla nich się robi i dla siebie żeby mieć swoją „dziuple” . potem będąc już na zasłużonej marnej ręcinie w zimie przy kominku …… z żoną, dziećmi, wnukami i ….. będziemy wspominać co to stary wypisywał No trochę mnie poniosło. Wracając do tematu dlaczego: po prostu nie będę owijał w bawełnę szukam również pomocy w kwestii dobrania materiałów rozwiązań bo nie codziennie buduje się dom. Wiem jak człowiek szuka projektu przewraca kilogramy katalogów, gazet znajduje dom i co? I tu pojawia się kolejny problem na zdjęciu wszystko cacy tylko jak to wygląda w rzeczywistości czy funkcjonalny ………… dlatego, będę się starał wklejać i komentować żeby inni nie popełniali tych samych błędów 
Rododendrona mamy zamiar wybudować w roku taki plan mamy ale jak wyjdzie czas pokaże może nie czas tylko $$$$$ jak na razie potrzeba Wiele zapału, dużo wyrzeczeń , mnóstwo pracy.
Tagi - katalog słów kluczowych: rododendronach 2 lustrzane odbicie Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 5 z 5
  1. Avatar maciek_jedlicze

  2. Avatar maciek_jedlicze




  3. Avatar maciek_jedlicze


  4. Avatar maciek_jedlicze
    Wczoraj przyjechała ekipa do montowania okien super … nie zamontowali jednego okna bo zapomnieli czy cos tam i we wtorek przyjadą, a druga sprawa okno w pralni zamienili z oknem które miało być w biurze;/ żona ma tego dopilnować żeby zamienili. Okna to już fajna sprawa wtedy domek nabiera rumieńców. Jedynie czuje niedosyt z drzwiami balkonowymi od strony rodziców. Tu chyba przesadziłem trochę z tym małym okienkiem są za wąskie. Może wy coś powiecie?? żona mówiła że jej się podoba w rzeczywistości lepiej wygląda niż na zdjęciu.
  5. Avatar maciek_jedlicze


    Na pierwszy ogień
  6. Avatar maciek_jedlicze
    widzicie to okno na dole po prawej stronie ma byc odbiciem tego okna co jest w kuchni
  7. Avatar maciek_jedlicze


    i tu są te drzwi
  8. Avatar maciek_jedlicze



    nad garażem
  9. Avatar maciek_jedlicze
    wykusz od srodka
    i

    i
    drzw balkonowe nad wykuszem
  10. Avatar maciek_jedlicze
    drzwi tarasowe
  11. Avatar maciek_jedlicze
    Nie jestem wylewny to może zdjęcia odzwierciedlą to co zostało zrobione na urlopie w polsce.
    Updated 22-01-2013 at 23:14 by maciek_jedlicze
Strona 5 z 5