dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

granat na leśnej

listopad

Oceń ten wpis
Pan B. źle wyliczył nam ilość dachówki. Fachowiec. Od lat sprzedający materiały budowlane. Nie byłoby to jeszcze nic dramatycznego, gdyby nie to, że dodatkowej dachówki nie było na składzie u niego. Ani nigdzie indziej. W dodatku były to dachówki boczne
Objeździliśmy i obdzwoniliśmy wszystkie składy budowlane w okolicy, masa ludzi na Śląsku i Małopolsce szukała dla na brakujących kilkunastu sztuk. Pan B stwierdził, że tylko fabryka z Niemiec jest w stanie dostarczyć te dachówki, nigdzie indziej poza producentem ich nie dostaniemy. Szkopuł w tym, że trzeba byłoby czekać około miesiąca bo nie wyśle do Niemiec tira po parę dachówek. A górale przecież mają inne budowy.. cały problem w tym, że nasza dachówka poza nietypowym kolorem (kasztan) ma nietypowy wymiar - jest o 5 cm dłuższa od standardowej dachówki tego producenta. Standard jest wszędzie dostępny a nasz -nie. Zdecydowaliśmy się poczekać ten miesiąc. no i nadszedł dzień, w którym tir pojechał do Niemiec. Po powrocie mąż o mało nie dostał zawału - pan B. stwierdził, że FABRYKA JUŻ NIE PRODUKUJE TEJ DACHÓWKI!! No więc gorączkowo szukamy choćby podobnej, w zbliżonym kolorze - i nic.. kombinujemy, zeby dokupić mniejszą- zamawiamy u pana B. - podobno fabryka ma remament i niczego nie wydają z magazynu. W dodatku pan B ma nam oddać kasę za palety. NIe odbieraq telefonu, nie oddzwania.. W końcu zadzwoniłam z innego numeru i powiedziałam dość ostro co myślę o fachowości jego usług. Mąż pojechał do niego osobiście i poinformował, że zdecydowaliśmy się sprzedać jego dług firmie windykacyjnej (co było prawdą, hihi). No i za parę dni zadzwonił telefon -jest!! Jest nasza dachówka, są pieniądze, wszystko jest! Ale 5 lat życia mniej z tych nerwów..

Kupiliśmy okna dachowe, zdecydowaliśmy się na Fakro, nie daliśmy okna do sypialni, są tylko w 2 pokojach i łazience.

Updated 08-03-2012 at 13:35 by croolewna

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze