dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sylp

nasz Zefirant może kiedyś tu zamieszkam

Oceń ten wpis
Jestem na początku "drogi",którą macie za sobą a prze ostatnie 2 noce przegladam wątki i zdjęcia.Bardzo,ale to bardzo podobają mi się wnętrza(szczególnie MagdyZZZ,anety s,Darcy.Katchy.crac .Ja dopiero postawiłam domek,przykryłam i ......po przeglądnięciu wpisów mam mentlik w głowie. Proszę o poradę.Jestem na etapie zamawiania okien,ale jak zaczęłąm zgłebiać temat to doszłąm do tego,że okna muszą potem grać z podłogą,ta z gresem,a idąc dalej z meblami itd,itd. Nie mówiąc juz o kolorze fasady. Dachówka jest w kolorze grafitowym i teraz jakie okna brązowe (podłogi mają być w brązie niezbyt ciemnym myślałam o jakimś dębie olejoeanym może)czy może białe???/ kompletnie przy tym brak pomysłu na kolor fasady.Może szarości ale do tego okna w brązie????A może na zewnątrz brązowe a wewnątrz biał??? Czy któraś z Was zafundowała sobie coś takiego Pomyślałąm o oknach biłych ,bo kuchnia(pod wpływem Waszych )na pewno biała.Ogólnie wnętrza mają być w kolorach szrości,ewentualnie kawa z mlekiem,brązy,beże no i oczywiście BIEL. Spróbuję wkleić zdjęcia naszego domu,nie wiem czy mi się to dzisiaj uda. Będę wdzięczna za wszelki sugestie,rady i krytykę oczywiście. Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ukladanie dachowki 020.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	105834   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ukladanie dachowki 031.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	105835  

Updated 11-03-2012 at 21:58 by sylp

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Mona7
    ja też miałam straszny mętlik przy oknach dachóka antracyt i jakoś nijak mi nie pasował brąz który z kolei chciałąm mieć w środku, potem też zaczęłam się martwić, że będę kombinować żeby brąz okien pasował do brązu paneli a w kuchni to już w ogóle gdzie brązu nie przewiduje tylko biel. W końcu kupiłam okna z zewnątrz antracytowe w środku białe i uwazam, że był to świetny wybór. Białe jednak do wszystkiego pasują a antracyt z zewnątrz wygląda po prostu cudnie (w środu byłby za ciemny i zimny).
  2. Avatar sylp
    A ja mam wątpliwość ,że właśnie antracyt na zewnątrz będzie z ciemny????A jaka elewacja?,bo na pewno bardzo jasna? No i oczywiście środek..Na podłodze drewno??? Jakoś nie mogę tego wszystkiego złożyć do kupy
  3. Avatar Mona7
    Pól jasna pół szara Okna wcale ciemno nie wyglądają zresztą możesz spytać innych mających antracytowe okna - jest tu wiele takich osób Ja osobiście bardzo antracyt polecam szczególnie do nowoczesnych domów
  4. Avatar lucka6
    Nie wiem czy Ci to pomoże, ale my mamy dach grafitowy, dom będzie biały z szarym, a okna zamówiliśmy złoty dąb, z obu stron
    W środku mamy mieć podłogi drewniane, dodatki drewniane ale kolorystykę ścian i komina/kominka raczej zimną - biało/szarą. Widziałam wizualizacje i według mnie wygląda to dobrze
    Ja nie lubię jakoś białych okien, wolę ciepłe "drewniane"
  5. Avatar sylp
    Chyba mi jednak pomogło i wielkie dzięki.Utwierdza mnie to w moim przekonaniu,ze szry kolor scian nie pogryzie si z brązową podłogą,chociaż bardziej sen z oczu spędza mi elewacja jak wyjdzie przy rtych brazowych oknach.Mój pomysł na kolory jest taki jak Twój.Wszystko w bielach i szrościach ,drewniaqne dodatki,żeby pasowały do okien i trochę ociepliły wnetrze.
    Kiedy bedziecie montować okna?Chciałabym zobaczyć.....
  6. Avatar Mona7
    Może niech ci architekt na wizualizacjach zrobi różne kolory - to pomaga
  7. Avatar lucka6
    Cytat Napisał sylp
    Chyba mi jednak pomogło i wielkie dzięki.Utwierdza mnie to w moim przekonaniu,ze szry kolor scian nie pogryzie si z brązową podłogą,chociaż bardziej sen z oczu spędza mi elewacja jak wyjdzie przy rtych brazowych oknach.Mój pomysł na kolory jest taki jak Twój.Wszystko w bielach i szrościach ,drewniaqne dodatki,żeby pasowały do okien i trochę ociepliły wnetrze.
    Kiedy bedziecie montować okna?Chciałabym zobaczyć.....
    Okna juz niedlugo, na początku kwietnia
    do dziennika wrzuciłam pierwsze wizualizacje, też możesz sobie zobaczyć jak to wygląda
    pozdrawiam!!
  8. Avatar sylp
    Lucka architekta masz z W-wy? Pytam,bo się rozglądam,ale w stolicy mają ceny....