dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basi i Tomka krakowska przebudowa :)

Łazienka

Oceń ten wpis
Łazienka prawie skończona - pozostało jeszcze ostateczne malowanie, zawieszenie lamp i grzejnika
Bardzo jestem zadowolona z umywalki! To wybór mojego męża. Jest super płaska i fajnie woda w niej się rozpływa. Bateria Hansgrohe też super.





Odpływ liniowy - płytki fajnie wypoziomowane i woda ładnie spływa:

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aga_ada
    Basieńka zakochałam się w twoich wnętrzach !!! Najpierw schody - zdjęcia twoich przekonały mojego męża do jasnych schodów i już zamówiliśmy jesionowe naturalne schody obecnie szukam płytek do kuchni w beżu i .... spodobały mi się te w twojej łazience możesz zdradzić co to za kolekcja i producent? Na razie na liście są affrony z paradyża a z opoczna arenisca....
  2. Avatar Basia_KRK
    Aga, to włoskie Ragno Lifestyle Bianco
  3. Avatar interona
    Basiu, oglądam i nie dowierzam własnym oczom, moje marzenia i wyobrażenia oglądam właśnie na Twoich zdjęciach Gratulacje i sprawnego wykończenia.
  4. Avatar Basia_KRK
    interona - dziękuję )
  5. Avatar Izolda69
    Basia śliczna ta Twoja łazienka
    napisz proszę jaka jest szerokość umywalki i jakiej firmy
    jakie masz oświetlenie nad lustrem ?
  6. Avatar Basia_KRK
    Izolda, dziękuję Wymiary umywalki 45x80 cm - firma Kerasan - to komplet z szufladami. Łazienka ma czarne dodatki, czarny grzejnik drabinkowy i lampy też czarne - Tom Dixon. Ale mam też zwykłe białe ościetlenie dodatkowe - zwykłe spotlighty/plafony (oprawy w kolorze czarnym)