dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowania i nie tylko

wykończeniówka

Oceń ten wpis
pożegnał nas też wykończeniowiec - jesteśmy z Niego zadowoleni i polecam. Wszystko ładnie zrobione, wysprzątane Zostało parę drobiazgów na później, bo brakowało jakichś elementów.

Ściana w tapecie u Małej. Już wczoraj chciała zabierać się do rysowania




Położone są już wszędzie kafle, co widać było na zdjęciach schodów.
Prawie skończona dolna łazienka - jak dowiozę klik klak będzie zamontowany syfon. Musimy też ustalić miejsce montażu drążka ze słuchawką, żeby nie powtórzyć wtoy z góry ( o czym niżej)











A tu wtopa. Tak się kończy, jak się już machnie ręką i nie chce mysleć




Chcę to przełożyc na boczną ścianę jednak, bo wygląda fatalnie. Nie da rady ponoć wymienić kafla, więc zaproponowano nam ewentualnie zafugowanie dziurki po uchwycie
Co robic?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Ślężankaaa
    Witam,
    przepraszam że pozwalam sobie i tutaj wkleić pytanie do Pani ale bardzo bardzo mi zależy na odpowiedzi.
    Mam ogromną prośbę. Czy mogłabym prosić o namiary na kafelkarza? - praca miałaby być wykonana w okolicy Oleśnicy. Widziałam rezultat prac u Pani w czerwonej łazience i muszę powiedzieć że ślicznie wygląda.
    Miałam zamówioną ekipę ale niestety zwodziła mnie przez 3 miesiące i w rezultacie nie pojawili się w umówionym terminie a stolarz czeka aby zamontować drzwi

    Proszę mi powiedzieć czy Pani kaflekarz/kafelkarze biorą za m2 czy za całość łazienki?

    Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o pilną odpowiedź
    Ślężanka
  2. Avatar Spirea
    Ślężankaa, podam potem namiar na priv. Ale z terminami może być problem, bo Pan Krzysztof poszedł od razu do Tatarak.
  3. Avatar Ślężankaaa
    Dziękuję Jak już będę miała namiar to zadzwonię. Nie musi być już ale najlepiej w lipcu. Pozdrawiam
  4. Avatar R&K
    Spirea - nie chodzi oto jak wygląda tylko jak w praktyce będzie się sprawdzać - zostaw na razie jak jest - przetestuj - z czasem zdecydujesz ....
    po jakimś czasie jeśli się okaże że jest niepraktycznie - ta dziura i zafugowany otwór nie będą tak bolały jak teraz gdy wszystko jest nowe !!

    PS. śliczna tapeta - jeszcze łądniejsza będzie gdy dziecko pokoloruje wg swojej wizji
  5. Avatar Spirea
    R&K, na razie chyba właśnie odpuszczę. Sprawdzę jeszcze, czy nie wystarczy dać krótszego węża.

    Co do tapety, to Mała właśnie lubi malować i nie lubi rozstawać się ze swoimi rysunkami, więc uznałam to za idealny element do pokoju
  6. Avatar Ślężankaaa
    Witam,

    ponieważ nie doczekałam się od Pani odpowiedzi skontaktowałam się z Tatakak ale nie chciała mi podac nr tel. zanim u niej nie skończy kafelkarz. Chciałam powiedzieć, że już nie potrzebuję namiarów, ponieważ mam ekipę która do mnie wchodzi. Pozdrawiam
    Updated 02-07-2012 at 17:15 by Ślężankaaa
  7. Avatar mentel
    jaki wymiar otworu na schody szerxdłxwys konstrukcja stalowa?jaki koszt stelazu
    dzieki
  8. Avatar Spirea
    Mentel, cała konstrukcja stalowa schodów z barierkami kosztowała 2 lata temu 17 tys. Mniej więcej połowa to była konstrukcja i połowa balustrady. Nie mamy otworu, bo nie mamy w ogóle stropu. Schody są w otwartej przestrzeni. Spód spocznika jest na wys. 2m, aby można było przejść. Szerokość to też ok. 2m, aby na biegu mogły minąć się 2 osoby.