dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

patysiaSasasa

Jak to Baba próbuje zbudować dom

Oceń ten wpis
Witam!
Od dawna podglądam dziennieki innych, ale jakos brakowało mi odwagi żeby założyć swój. Odwagi, a może i czasu. Ale mam nadzieje , że dzieki temu dziennikowi choć troszkę rozświetli mi sie w głowie i może uda mi sie uniknąc kilku błędów.
Mąż zagramanicą, ja tu. Mąż zarabia, ja buduje (a przynajmniej próbuje), choc idzie jak krew z nosa.
Chciałabym juz byc na etapie wykańczania(chyba że wcześniej siebie wykończe), bo decyzje dot wyboru np. tynków c-w czy gipsowych są masakryczne!
Zapraszam do podglądania i licze na sugestie!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar patysiaSasasa
    Pewnie chcecie wiedziec na jakim jestesmy etapie?...
    Wylewka wstępna zrobiona, elektryk dłubie i dłubie, w tygodniu jestem umówiona z hydraulikiem. Ustalam conieco kuchnie.
    Stawiam na jasne meble a' la Stat , z drewnianym blatem.
    Mam jakis projekt rozmieszczenia mebli(nie sugerujcie sie frontami i kolorystyką, mowa tylko o ustawieniu). Moze jakies sugestie?
    W tygodniu postaram sie dodac projekt pomieszczen-moj skan nawalil;/ -tylko niech mi ktoś podpowie jak to si e zamieszcza
  2. Avatar patysiaSasasa
    właśnie przed chwilką stworzyłam piekny, długi post i... go skasowałam
    Raz jeszcze,zacznijmy od KUCHNI.
    Mam jakis tam wstepny projekt ustawienia sprzetów i mebli, moze ktoś mi cos podpowie, wszelkie sugestie mile widziane

    Kuchnia ma 9,50m2 , jest mało ustawna, za sprawą 2 okien-nie dałam zamurować, jasno musi być!, i za sprawa tego że zliwkidowalismy część sciany na ktorej miała byc wg architekta wysoka zabudowa- to tam gdzie teraz widnieje cos a 'la barek.Na ŚcianIE której na wizualce nie widać( vis a vis zlewu) sa drzwi do spiżarni, wiec tam tez nie ma jak szaleć.
  3. Avatar patysiaSasasa
    Kręcę się , metlik w głowie mam, o ja biedna, wlazłam na to forum i zgłupiałam... JAK MOZNA MIEĆ TAK PIĘKNIE W DOMU!
    To nienormalne
    dziekuje za inspiracje, a im cześciej zaglądam do galerii kicikici, mycha73, kacha.crac, psosin, Darcy, ane3ka, Lutajka , betib i kilku innych moich muz, tymbardziej mnie zniewalaja!
  4. Avatar patysiaSasasa
    Witajcie Nieocenieni!
    w watku kuchennym rozwinęłam juz skrzydła, teraz pora na łazienki.
    Pokazuje wizualizacje łazienki, pod skosami, z wyjściem na taras- tak, taka, nie pomyliło mi się.
    Łazienka ma byc w klimatach jasnych kafli, ale nie na całej scianie, i farby(chcialabym cos w odcieniach zieleni-aczkolwieka ta, uzyta na fotach wydaje mi sie za soczysta-stawiam bardzij na ciemna oliwke?)-chyba że macie inne kolorystyczne propozycje?
    na suficie drewniane belki.
    Myśle czy nie dac mebli brązowych, czy nie lepiej sie beda komponowały? chciałabym takie z witrynkami, przeszkleniami, co by gdzie nie gdzie wyeksponowac reczniki i takie duperele.
  5. Avatar patysiaSasasa
    wizualizacje +post ponizej, otyczacy mebelkow sa tu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...izacje/page167 (nie wiem dlaczego, nie pokazała mi się opcja''dodaj z komputera''?)

    zerknijcie proszę, wszystkie uwagi, mile widziane