dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz szkelecik

Jeszcze tylko dwa tygodnie...

Oceń ten wpis
jeszcze tylko dwa tygodnie... powtarzam to w kółko od jakoś dwóch miesięcy... Roboty ubywa ale ciągle jeszcze dużo do zrobienia.

Plan był taki, żeby chociaż jakiś ułamek wakacji spędzić u siebie... Jeszcze nic straconego.

Co zostało zrobione:
1. Ułożone płytki w salonie przez męża. Zaawansowanie 100%
2. Zafugowane przeze mnie, wyczyszczone 100%
3. Salon - fugi do zaimpregnowania... Chyba już będzie można więc 100% ale do zrobiena czyli zaawansowanie 0% - no może 1%, kupiłam impregnat

4. Łazienka kafelki - kończył teść - 85%. Zostało zafugowanie części podłogi, (Brązowa fuga jest okropna w ścieraniu) doklejenie kilku płytek - musiałam dokupić. Oraz zrobienie blatu na umywalkę, ustawienie kabiny prysznicowej, podłączenie kranów, zawieszenie wc i bidetu... oraz zrobienie "czegoś" ze ścianami, które nie są pokryte płytkami... nadal szukam inspiracji..

5. Korytarz, wiatrołap - płytki 0%
6. Kuchnia - 60% płytki podłoga + cała reszta związana z zabudową... ;( Ale w razie cuś prowizoryczny blat jest, kuchenkę i zlew jakoś się podłączy... i będzie..

Dwie sypialnie czekają na ułożenie paneli...

Najważniejsze - w piątek była akcja zakopywania oczyszczalni. Dreny są gotowe, zbiorniki jeszcze muszą być połączone w dole... i połączone z rura kanalizacyjną z domu... W sobotę chłopaki robili poziomowanie z piasku i cementu pod nasze mauzery...


Podsumowując, do zrobienia jest dużo, ale jako tako ogarniamy bałagan, montujemy łazienke, kończymy podłogi i przeprowadzka. Resztę kończymy mieszkając. Od 20 jesteśmy na urlopach więc, to jedyny słuszny czas, żeby się przenieść i jako tako ogarnąć przed powrotem do pracy. Od 20 też mała inwestorka idzie do przedszkola wiec, zmiany... zmiany... zmiany

Jak zwykle "nadaje" z pracy, wiec spróbuje trochę zdjęć wrzucić z komórki, żeby chociaż trochę zobrazować nasze działania.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze