dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

cd prac ....

Oceń ten wpis
w domku trwa przygotowanie do malowania, kuchnia np. wygląda teraz tak:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obecnie kuchnia.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	135939

a na zewnątrz będziemy robić balkony na razie są słupki
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poczatki balkonu.jpg
Wyświetleń:	419
Rozmiar:	42,6 KB
ID:	135941
w tym tygodniu ocieplenie i zalewanie za kilka dni reszta barierek a za jakieś dwa tygodnie płytki a ja nadal nie mam kupionych i nie wiem jakie bo muszą się zgrać z elewacją a nadal nie wiem jaka ma być docelowo
co do górnej łazienki to nie mogę się zdecydować czy prysznic zasłonić tylko szybą czy zrobić ściankę o taką
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prusznic.JPG
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	24,4 KB
ID:	135942
teraz wygląda to tak
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	górna łązienka.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	29,3 KB
ID:	135940 super prawda, w tej dziurze ma być prysznic
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aksuda
    u nas w łazience na dole będziemy wstawiać tylko drzwi szklane między trzema ścianami a na górze marzy mi się prysznic między dwiema ścianami i wejściem z dwóch stron ale to jeszcze w strefie moich marzeń
  2. Avatar lucka6
    WItaj Aga_ada!!
    Fajowska jest Wasza kuchnia, jaki to fornir? My wstępnie wybralismy palisander, czy to nie to samo co u Ciebie?

    Co do prysznica, to niby scianka lepsza, bo nie trzeba jej myc tak jak szkla, tylko ze scianka zabierze swiatlo i przestrzen, musisz sie zastanowic. Ja mam uraz do mycia prysznica, u dzieci zrobilismy wneke na prysznic i troche wyglada to ciemno:



    Płytki będą białe więc mam nadzieję że pomogą, muszę też kupic kinket który skeruję w stronę prysznica. Ale mycia będzie mniej

    W naszej lazience w sypialni bedzie juz niestety szklo na obu bokach, lazienka jest za mala zeby tam wstawic scianke. To ta z ktora sama nie wiem czego chce
  3. Avatar aga_ada
    lucka6 moja kuchnia to śliwa wallis podobny jest też orzech amerykański (jest troszkę ciemniejszy) oba mają takie jaśniejsze pasy, ja właśnie ze względu na światło nie chcę robić ścianki - tak było pierwotnie, dlatego myślimy o jednej szybie na dłuższym boku ale pozostanie problem drugą ścianą, M nie che tam nic ja chociaż krótką ściankę, generalnie podobają mi się takie prostokątne zabudowane z dwóch stron .... muszę udać się do salonu z płytkami po wizualkę .....
  4. Avatar lea**
    Hejka aga_ada no i jaka decyzja z tym prysznicem?
    Ale zazdraszczam ,że będziesz miała odpływ liniowyMy zapomnielismy o tym,a mój mąż juz nie chce się bawic w przeróbki.Powiem tak niektórzy nie daja ani ścianki,ani szkła.wyczytałam że u Ciebie z jednej strony bedzie szyba na dłuższym boku-super,a z drugiej strony ja zrobiłabym ścianke abo szybe
  5. Avatar aga_ada
    lea czekam na projekt łazienki z salonu ale szyba będzie z dwóch stron kwestia do omówienia to sposób otwierania, generalnie dłuższy bok ma 110 cm a krótszy 90 jak tylko dostanę wizualkę to wrzucę
    co do odpływu to ja się uparłam od początku budowy a M nie oponował
    chciałam też taki w dolnej łazience ale względy praktyczne wygrały
  6. Avatar lea**
    No to koniecznie wrzuc jak tylko dostaniesz wizualke łazieneczki
    to masz super męza.Ja się uparłam na wyspe w kuchni i będę ja miała.Teraz jeszcze musze namówic M na zmiane odpływu w wannie-wstepnie miała byc wanna narozna-ale juz mało kto robi taką w domciu prawda?tylko my taką mielibyśmy