dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

zakończono etap budowy!!!!

Oceń ten wpis
zakończono etap budowy domku, mamy papierki z Nadzoru Budowlanego że nie sprzeciwiają się aby użytkować dom, złożyłam też wniosek do gminy o nadanie numeru byłam w energetyce o zmianę taryfy z budowlanej na normalną ...... oficjalnie zakończono etap budowy teraz to DOM a nie "budowa"

byliśmy też w banku zgłosić nasze postępy ....

ale do przeprowadzki jeszcze daleko, dół prawie skończony brak jest listew wykańczających,karniszy i mebli, góra jest w powijakach: nie ma łazienki - nadal pracuję nad projektem, w pokojach M gruntuje ściany do malowania a kolega kładzie płytki na balkonie, ja sprzątam i myję co się da

problem polega na tym, że brak nam czasu dzień taki krótki, do tego dziś zepsuła się pompka przy piecu c.o. - M już zgłosił reklamację i jutro wymienią
fotek brak, przyznaje się zapominam
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar lucka6
    WOW!! W sumie to jakos nie pomyslalam ze mozna dostac papiery nie mieszkając jeszcze i nie mając wszystkiego skończonego, ciemna masa ze mnie
    Fajnie ze przynajmniej "na papierze" można się już przeprowadzać

    i moim skromnym zdaniem do przeprowadzki wcale nie tak daleko

    pozdrawiam serdecznie!!!
  2. Avatar aga_ada
    my byśmy się tak nie spieszyli ale w umowie z bankiem mieliśmy że zakończymy do końca września 2012, gdybyśmy nie skończyli to musielibyśmy podpisywać kolejny aneks do umowy a nie chcieliśmy kolejny miesiąc bez kapitału płacić raty ....
    a do przeprowadzki bliżej niż dalej zamówiłam stół i krzesła do jadalni (niech żyje internet) będą za 3 tygodnie ....
  3. Avatar R&K
    u nas było tak samo - na papierze zakończenie budowy możliwie jaknajszybciej by zgłosić do banku i splacac kapitał a nie tylko same raty z odsetkami
  4. Avatar amglad1
    aga_ada
    dostałam namiary na kinkiety
    firma to faro barcelona lightning, kinkiet nazywa się sinki
    pozdrawiam
  5. Avatar aga_ada
    dzięki za namiary jesteś kochana