dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Życzliwy Łoś

Okna wstawione

Oceń ten wpis
Okna wstawione (Sokółka). Nawet ładne, choć moje zdanie jest takie: po co brać okna drewniane w kolorze białym kiedy nie widać, że to drewno? Ale małżonka się uparła i są.

Okno tarasowe nawet ostatnio otworzyłem. Z lekką taką niepewnością, ale się otworzyło Działa !! Inne się nie otwierają bo nie mają klamek, muszę dopiero zamontować.

Tymczasem budynek ociepla się od zewnątrz. Poszło 20 cm styropianu 0.33 Termo Organiki. Kawał roboty jest już zrobiony, prawie cały dom obłożony styropianem. W tym roku jeszcze tylko siatka i klej. Reszta elewacji na wiosnę.

W przyszłym tygodniu przychodzi hydraulik robić studnię i resztę instalacji. Dzisiaj sprzedał mi info na temat kosztów kotłowni. Wyszło 33 k. Piec 12, Buforo-zasobnik 10, a reszta to połączenia i automatyka za buforem. Drogo. Piec SAS Agro-Eco 23kW, zasobnik 1000L. Muszę zobaczyć czy da się coś z tego obciąć.

Tymczasem na działkę zaglądają dziki. Ekipa od elewacji chyba ma na nie chrapkę, widzę ten błysk w oku kiedy o nich mówią. W końcu górale, janosiki...

I standardowa refleksja budowlana - rzeczywiście im bliżej do końca budowy tym bardziej mina rzednie patrząc na budżet A myślałem, że damy radę jeszcze zrobić wykończeniówkę za kredyt...
Tagi - katalog słów kluczowych: ocieplenie, okna Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar kajwroclaw
    a ile wzięliście kredytu jeśli to nie tajemnica? bo my właśnie się zastanawiamy ile wziąć