dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

qqka

optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

Oceń ten wpis
witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 1 z 6
  1. Avatar waltornia1000
    Witam.
    My co prawda szykujemy się o zimie, na jakim jesteście etapie?
  2. Avatar Agula75
    Hej, my budujemy wg tego projektu. obecny etap to stan surowy. Pozdrawiam z Małopolski
  3. Avatar sylwiaf
    Hej, czy dokonywali Państwo jakichś zmian w projekcie?
  4. Avatar Agula75
    Witam w Nowym Roku. Generalnie zmian jest mało, zrobiliśmy wiatrołap, pogłębienie przestrzeni pod schodami (wyszła całkiem fajna piwniczka), przesunięcie ścian o metr w garażu i o pół metra tu gdzie kuchnia i salon (ze względu na wąskie schody - poszerzyły się dzięki temu). I jeszcze - ścianę kolankową podnosiliśmy o jeden pustak. Chyba wszystko...
  5. Avatar karola.palka
    Agula75 a w jakiej miejscowości budujesz dom? Rozmyślamy bardzo intensywnie właśnie nad tym projektem ja jestem z Wolbromia i z chęcią zobaczyłabym na żywo budowę wraz z narzeczonym.
  6. Avatar Agula75
    Hej Karola, za Węgrzcami, na północ od Krakowa. Od Was niezbyt daleko, więc jak chcecie, to podjeżdżajcie. Ostrzegam tylko, że teraz błoto na budowie Szczegóły możemy ustalić mailowo.



    Cytat Napisał karola.palka
    Agula75 a w jakiej miejscowości budujesz dom? Rozmyślamy bardzo intensywnie właśnie nad tym projektem ja jestem z Wolbromia i z chęcią zobaczyłabym na żywo budowę wraz z narzeczonym.
  7. Avatar karola.palka
    A mam jeszcze pytanie..ile kosztowała Was adaptacja tego projektu?
  8. Avatar małgonia_s
    Witam,
    W wakacje 2013 kupiliśmy owy projekt. Wprowadziliśmy kilka zmian - między innymi : -mniej okien dachowych, poszerzony garaż.
    Na jesieni zamierzamy postawić budynek razem z dachem.
    Może ktoś z Was już ma postawiony ten domek i chciałby się podzielić???
    Pisałam z jedną Panią i przesyłała mi zdjęcia - być może to Pani Aga???
    Pozdrawiam
  9. Avatar Agula75
    Małgonia, tak, to byłam ja Pozdrawiam
  10. Avatar rmg82
    no i jak Wasze domy i projekty? Jakby ktokolwiek miał ochotę wstawiajcie zdjęcia. U mnie co prawda projekt gotowy, oczekiwanie na pozwolenie ale z chęcią bym popatrzył na inne wizje. Może ktoś ma ciekawy pomysł na elewację??
  11. Avatar małgonia_s
    Cytat Napisał Agula75
    Małgonia, tak, to byłam ja Pozdrawiam
    Czy juz coś u Was się zmieniło od kiedy pisałyśmy ze sobą??
  12. Avatar kamyc
    Witam wszystkich Optymalnych, my także wybraliśmy M133 (L) jesteśmy na etapie stan surowy otwarty. Budujemy na północy - koło Pucka
    Updated 20-03-2014 at 22:08 by kamyc
  13. Avatar Dada 1
    Cytat Napisał kamyc
    Witam wszystkich Optymalnych, my także wybraliśmy M133 (L) jesteśmy na etapie stan surowy otwarty. Budujemy na północy - koło Pucka
    Witam ja tez zdecydowałem się na optymalny M133 (L). jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowę i bardzo jestem ciekaw jak wygląda ten domek w rzeczywistości. Bardzo proszę o kilka fotek. Z góry dziękuję i pozdrawiam mój email to [email protected].
  14. Avatar Dada 1
    no bardzo ładny domek. Dzięki z opublikowanie fotki. Pozdrawiam Dawid
  15. Avatar karola.palka
    ma ktoś jeszcze jakieś zdj? z całą chęcią byśmy zobaczyli!
    kamyc na prawdę ładny
  16. Avatar atad7
    Witam. My też budujemy ten dom w zachodniopomorskim. Niedługo będą nam kłaść dach. Podpowiedźcie jaka kładziecie dachówkę? (kolor i firma). Dzięki
  17. Avatar atad7
    Witam. My też budujemy ten dom w zachodniopomorskim. Niedługo będą nam kłaść dach. Podpowiedźcie jaka kładziecie dachówkę? (kolor i firma). Dzięki
  18. Avatar rmg82
    atad7 z pewnością napisze w imieniu wszystkich :"poprosimy o zdjęcia"
  19. Avatar atad7
    Na pewno pozbyłam sie kolumienki w sypialni która jest w samym środku pokoju
  20. Avatar małgonia_s
    Atad7 jak dokonalas usuniecia slupa w sypialni?
    Pozdrawiam
Strona 1 z 6