dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

qqka

optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

Oceń ten wpis
witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 4 z 6
  1. Avatar atad7
    Agula no i gdzie te fotki?
    Ja kilka nowych umieściłam na www.budogram.pl
    Jeśli ktoś inny chce obejrzeć to polecam. dzienniki-filtry (instalacje ocieplenie, tynki).
    Miłego oglądania!
  2. Avatar Agula75
    Atad7 - już są na Twoim mailu Sorry za opóźnienie
  3. Avatar Agula75
    Jak budowy u innych? Dajcie znać!
    Updated 30-08-2014 at 22:19 by Agula75
  4. Avatar rmg82
    u nas SSO zakończony
  5. Avatar atad7
    No to prosimy o fotki!!!!
  6. Avatar rmg82
    E mail prosze
  7. Avatar atad7
    Cytat Napisał rmg82
    E mail prosze
    [email protected]
  8. Avatar atad7
    Halooooo!!!!. Przestaliście się budować? Czemu nie chwalicie się etapami budowy? Ja w związku z tym, że nie potrafię umieszczać tutaj zdjęć robię to na www.budogram.pl
    Pozdrawiam
  9. Avatar Agula75
    Hej Atad. 30.09 minął. Kiedy przeprowadzka? Pozdrawiam z Krk.
  10. Avatar atad7
    Hej. Sprawa się skomplikowała, ale nie z winy firmy tylko naszej, więc mamy opóźnienie. Jestem tak wściekła że nie potrafie tego opisać. Myślę, że na święta będę już w domku
  11. Avatar Agula75
    My też już na finiszu. Póki co, jak dobrze pójdzie, Sylwester zaplanowany w nowym domu, ale z przeprowadzką poczekamy na wiosnę. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  12. Avatar atad7
    No to super. My planujemy wprowadzić się do końca listopada, więc Boże Narodzenie i Sylwek w nowym domku.
    A teraz z drugiej strony. Robiliście podjazd, opaskę wokół domu i taras boczny i od ogrodu?
    Jeśli tak to jakich płyt lub kostki brukowej użyliście? Szukam, szukam i nic mi się nie podoba. Pozdrawiam
  13. Avatar Agula75
    Hej. Podjazd i opaskę planujemy na wiosnę - musi nam się uleżeć ziemia, którą ze względu na lekki spadek działki musieliśmy obsypać dom. Z tego względu m.in. przeprowadzka na wiosnę. Tarasu bocznego nie robiliśmy w ogóle - zamieniliśmy okna na normalne choć stosunkowo duże. Taras "normalny" z racji wspomnianego spadku zyskał podpiwniczenie, ale tam i tak planujemy deski tarasowe. Swego czasu rozglądałam się za kostką i mój typ to Bruk-bet (podoba mi się Concerto, myślę jeszcze tylko nad kolorem), okazało się zresztą, że na sąsiedniej ulicy mają magazyny, więc wybór tym łatwiejszy... Pozdrawiam ze słonecznego dziś miasta Kraka
  14. Avatar atad7
    My też chcemy na wiosnę ale na razie tylko sam podjazd zrobimy, żeby jako tako poruszać się przy wyjściu, a nie w kaloszach. No powiem ci że duży wybór jest i kilka mi sie podoba, ale niestety nie mam ich jak obejrzeć. Koszalin to nie Kraków. Poza tym ogólnie to mało brązów jest. Większość to szarości, które mi się podobają ale do mojego domku nie pasują. Pozdrawiam. Dzięki za podpowiedź
  15. Avatar Agula75
    Atad, i jak się mieszka?
    Updated 11-03-2015 at 06:53 by Agula75
  16. Avatar Agula75
    Updated 11-03-2015 at 06:54 by Agula75
  17. Avatar rmg82
    hej
    jak tam Wasze budowy?
  18. Avatar Agula75
    Hej, no właśnie, jak tam? My już po budowie, teraz stan przed-przeprowadzkowy A jak u Ciebie? Ciekawa jestem, ile optymalnych buduje się/już stoi w PL?
  19. Avatar rmg82
    U mnie robota idzie do przodu. Kończymy tynki, hydraulik czai się za rogiem, a i prąd i woda w domu nastała
  20. Avatar waltornia1000
    Interesuje mnie wiatrołap,,,macie może jakieś fotki?
    Jak ktoś ma to może powrzucajcie jakieś fotki...
Strona 4 z 6