dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

qqka

optymalny m133 czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu??

Oceń ten wpis
witam. z zoną wybraliśmy już projekt który jest dla nas najlepszy i nazywa sie właśnie optymalny. W związku z tym jesteśmy ciekawi czy ktoś podobnie jak my tym projektem sie zajmuje. szukałem już na różnych forach ale nie natrafiłem na efekty czyjejś pracy. bardzo chetnie zobaczylibyśmy jak ten domek wygląda nie tylko na papierze
Tagi - katalog słów kluczowych: m133, optymalny Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

Strona 3 z 6
  1. Avatar atad7
    Witam.Mam pytanko. Czy ktoś może kładł podłogę krono original orzech włoski? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie bądź foto.PozdrawiamAnna
  2. Avatar rmg82
    hej pytasz o podłogę a dom byśmy zobaczyli
  3. Avatar atad7
    I tak nie umiem tu wklejać fotek, a poza tym muszę kilka fotek pstryknąć, bo ja jestem na budowie rzadko, bo ze swoim maluszkiem ciężko mi sie tam wybrać. Nie widać jeszcze efektu, bo teren nieuprzątnięty i nie wygląda to fajowo.Pozdrawiam.Postaram się niedlugo o jakieś zdjątka.
  4. Avatar haips13
    witam wszystkich serdecznie - chcielibyśmy z mężem zakupić ten projekt ale nie widziałam tego domu na żywo - czy mogłabym prosić jakieś fotki na email: [email protected] interesują nas szczególnie zdjęcia pomieszczeń na górze i na dole - bardzo byłabym wdzięczna za pomoc - pozdrawiam
  5. Avatar haips13
    Cytat Napisał atad7
    I tak nie umiem tu wklejać fotek, a poza tym muszę kilka fotek pstryknąć, bo ja jestem na budowie rzadko, bo ze swoim maluszkiem ciężko mi sie tam wybrać. Nie widać jeszcze efektu, bo teren nieuprzątnięty i nie wygląda to fajowo.Pozdrawiam.Postaram się niedlugo o jakieś zdjątka.
    Witam - my też zamierzamy budować ten domek w zachodniopomorskim - czy istnieje możliwość abyśmy mogli podjechać i obejrzeć budowę - proszę o kontakt [email protected] - z góry dziękuje
  6. Avatar rmg82
    ja jestem na etapie więźby i mogę przesłać tylko taki okaz
  7. Avatar atad7
    No i jak mam wkleiś fotki optymalnego?
  8. Avatar atad7
    No i jak mam wkleić fotki optymalnego?
  9. Avatar atad7
    No i jak mam Wam wkleić fotkę optymalnego?
  10. Avatar rmg82
    w tabelce, gdzie piszesz do Nas wiadomosci, a właściwie w pasku gdzie jego początek zaczyna się literą B jest ikonka dodaj zdjęcie
  11. Avatar atad7
    Tyle to ja wiem, ale nie wchodzą w ten sposób fotki, próbuje prze fotosik i też nic. Możliwe że mam pozakładane blokady w pracy
  12. Avatar rmg82
    heh zapobiegliwy szef a może rozmiar fotek za duży?
  13. Avatar atad7
    no to fotek optymalnego nie zobaczycie!
  14. Avatar atad7
    chyba, że ktoś podpowie mi gdzie indziej mogę je umieścić, aby obejrzeć
  15. Avatar atad7
    Witam. Tutaj możecie obejrzeć mój optymalny 133
    http://www.budogram.pl/
  16. Avatar Agula75
    Hej, pooglądałam, fajny. Wygląda prawie jak nasz Jesteście na etapie ze zdjęć, czy już trochę dalej? Pozdrawiam z deszczowego dziś Krakowa
  17. Avatar atad7
    Ja wiem czy dalej? Na zewnątrz doszła brama garażowa i wyrównano teren wokół domu,szybciej zmienia się w środku, podłogówka się kładzie i zaraz wylewają podłogę.Potem panele i terakota no i zaczną montować wanienki zlewy krany itd. Już nie mogę się doczekać urządzania
    A Wy na jakim etapie jesteście, bo widzę , że zaczynaliśmy prawie w tym samym czasie? Chętnie też zobaczę jakieś fotki
    Updated 21-08-2014 at 12:24 by atad7
  18. Avatar rmg82
    o ładnie ładnie atad7 domek nabrał kształtów i prezentuje się rewelacyjnie
  19. Avatar Agula75
    Atad7, my podobnie, może krok do przodu - z zewnątrz otynkowany, czekamy na ziemię do wyrównania terenu, w środku mamy wylewki, na ścianach gładzie, od września wchodzi ekipa do malowania i flizowania. Płytki wybrane, kolory ścian też już prawie, drzwi zamówione... Krok po kroczku do przodu. Zdjęcia wyślę Ci na maila, bo tu nie umiem wstawiać
  20. Avatar atad7
    Cytat Napisał Agula75
    Atad7, my podobnie, może krok do przodu - z zewnątrz otynkowany, czekamy na ziemię do wyrównania terenu, w środku mamy wylewki, na ścianach gładzie, od września wchodzi ekipa do malowania i flizowania. Płytki wybrane, kolory ścian też już prawie, drzwi zamówione... Krok po kroczku do przodu. Zdjęcia wyślę Ci na maila, bo tu nie umiem wstawiać


    No i gdzie te fotki Agula?
Strona 3 z 6