dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nionia

Trochę luźniejszy post - z dziećmi na działce.

Oceń ten wpis
Po wczorajszych typowo technicznych fotkach, chciałabym dzisiaj zrobić taki mały przerywnik, wszak następne wpisy będą również ściśle techniczne. Pewien czerwcowy wieczór z dziećmi na działce uwieczniłam na wielu fotkach, tutaj kilka z nich, które ponadto pokazują, jakie mieliśmy fajne, super profesjonalne okna i drzwi na czas, gdy właściwych jeszcze nie było. Trzeba było w jakiś sposób zabezpieczyć zrobione instalacj. Były to drzwi i okna z płyty paździerzowej, zamykane na klucz (drzwi wejściowe), na zawiasach również okna i drzwi na taras, można je było otworzyć w miarę potrzeby (wpuścić trochę naturalnego oświetlenia). Wszystko to zrobił mój mąż razem z chłopakami z pracy, naprawdę byłam pod wrażeniem, jak to fajnie zostało pomyślane i zrobione. Wiadomo, że jakby się ktoś uparł i przyszedł z jakimś konkretnym, "ciężkim" sprzętem, to mógłby wszystko rozwalić, niemniej jednak pewne zabezpieczenie przed kradzieżą było. Mieliśmy nawet już klucz do domu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06089.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	152653Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06141.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	152654Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06143.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	152655Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06156.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	83,6 KB
ID:	152656Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06169.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	52,3 KB
ID:	152657
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze